Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betörőknek meg bankrablóknak...

Betörőknek meg bankrablóknak minek harisnya a fejükre?

Figyelt kérdés
Több filmben a betörők vagy bankrablók miért harisnyát húznak a fejükre? Ha átlátszó akkor mi értelme van? Főleg ha ki is vágják a szemeknél meg szájnál.

2018. dec. 28. 13:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy, az esetleg igaz lehet, hogy pl. a támadó a szemkontaktus alapján is felismeri a támadót? :o
2018. dec. 28. 23:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Retardáltajt
2019. febr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Torzítja a fejüket, meg ha sötétszínő a sapek, akkor segít beleolvadni az éjsötétbe.
2019. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, ha elmegyek melletted az utcán, esetleg rád ordítok - nem biztos, hogy később pontos leírást tudsz rólam adni. Meg lesz, hogy alacsony vagyok, vékony, nő, hosszú hajú, de pl szemszín (ami nekem jellegzetes is) meg hasonlók nem lesznek meg.


Max, ha mondjuk hosszabb időt töltünk együtt, nem tartalak rettegésben és alaposan megfigyelsz.


***


Na már most; rablás alatt vagy a földön fekszel utasításra, vagy a fal felé fordulva állsz, ott van valaki, akit emiatt alig látsz.


***


HA MÉGIS LÁTOD, nem mered bámulni, mert félsz, hogy ezzel hergeled.


***


Pár lopott pillantással is nehezebb dolgod van, mert, egyrészt, amit fent leírtam, meg lehet spékelni a sokk hatásával, plusz a harisnya torzítja az arcot, takarja a jellegzetesebb vonásokat, annyit tudsz elmondani, hogy az elkövrtő egy nagy darab pacák.

2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de gondolom akkor valami vastagabb, 50 DEN pl, mint egy normálvékony harisnya
2019. febr. 25. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!