Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek én voltam túl...

Szerintetek én voltam túl hisztis, vagy a barátnőm nem tartotta a dolgot tiszteletben?

Figyelt kérdés

Pár barátnőmmel összeröffenünk a hétvégén, megyünk bulizni is. Az egyik csaj jött értem h az ő kocsijával megyünk. Amíg készülődtem, ő néződött a lakásban, és megtetszett neki az egyik magassarkúm, és kölcsön is kérte, mondván ez sokkal jobban illik a bulis szettjéhez, mint amit ő hozott. Mivel amúgy is ritkán használom azt a cipőt, és a méretünk is egyforma, kölcsön adtam neki.

Aztán délután amikor megérkeztünk ahhoz a csajszihoz, akinél leszünk a hétvégén, kis pezsgőszopogatás közben elkezdtük próbálgatni a ruhákat, h ki miben is lesz majd. Aztán megláttam, h a csajszi, akinek a cipőt kölcsön adtam, mezítlábra akarta felvenni. Megkértem szépen, h légyszi ne úgy vegye fel, mert én sem veszem fel mezítlábra, tartsa ezt tiszteletben, és ő se tegye. Mondtam neki, h minimum egy harisnyazoknit vegyen már fel, ha nadrágban is akar majd jönni. Vagy ha szoknyában, akkor harisnyát. Erre elkezdett puffogni, h nincs harisnyája. A házi gazda mondta, h ezen ne múljék neki van, ha kell ad egyet. Vagy ha az nem jó, akkor 2 utcára van az áruház, 8-ig nyitva is van, szaladjunk el venni. Erre azzal jött, h nadrág alá harisnyát tuti nem vesz, a harisnyazokni meg tök ciki. Mondtuk neki, h miért lenne már ciki, passzos farmerban lesz, ami leér a magassarkú pántjáig, kb 1.5 tenyérnyi fog a lábfejéből, és a bokafixből látszani, ugyan mi abban a ciki?! Akkor meg már azzal a dumával jött, ha sikerülne bepasiznija, és történik valami köztük, és lekerül a nadrág, gáz a harisnyazokni. Mondtuk neki, h ha ilyen lesz, akkor a cipővel együtt vegye le azt is, és rakja a cipőbe, vagy a táskájába, így olyan mintha nem is lett volna.. Persze erre is mondott valami kifogást, én meg picit bepipultam, h jó, nekem tök mindegy, felőlem bolygos, frottír zoknit is vehetsz fel, egy a lényeg, h ne mezítlábra vedd fel a cipőmet, vagy ha ez nem tetszik, akkor menj a sajátodban, azt úgy veszed fel, ahogy akarod. Felpattant, kiment a szobából, és egész este duzzogott. Én meg közben elmentem a boltba, mert kellett pár dolog, egyuttal vettem egy fekete, és egy testszínű harisnyát, meg egy csomag 2 páras bokafixet méghozzá nem is gagyi minőségűt, hanem egy minőségibb, jó feszes, diszkrét csillogásút. A harisnyák is viszonylag jó minőségűek, szóval tud miből választani, ha esetleg úgy dönt. Persze mire visszaértem, ő meg még két másik csajszi elmentek egy közeli bárba iszogatni még egy picit, nekünk meg a háziasszonnyal nem volt kedvünk utánuk menni, így ltt maradtunk beszélgettünk, rendezkedtünk közben, aztán elálmosodtunk, és lefeküdtünk, de én nem bírtam elaludni, h vajon én reagáltam túl ezt az egészet, vagy ő nem volt rám tekintettel?!

Alapból oda vagyok a cipőimért, amennyire lehet vigyázom is rájuk. Pl úgy, h nem veszem fel mezítlábra (régebben vettem fel én is úgy cipőket, jóval előbb is ment tönkre, koszolódott be a belseje, vagy a talpamhoz tapadt a betét, és jött ki a lábammal együtt. Eleinte én is szkeptikus voltam, h mit számít az a vékonyka anyag, de aztán be kellett látnom, h nagyon is sokat. Kezdve azzal, h a harisnya kopik, nem a cipő belseje, valamint ami por felszáll menet közben, az nem a cipő belsejében tapad meg, hanem a harisnyán. Plusz, ott van még a higiénia is, h nem közvetlen a cipőbe izzad a lába, van egy plusz réteg a cipő és a talpa között. A legtöbb cipőboltban sem szabad mezítláb próbálni, ott vannak a sorok végén ilyen pici harisnyák, amit illik felvenni, amíg felpróbálják a cipőt. Pedig az csak pár percig tart, nem izzadnak nagyon bele, de ha van egy seb a lábon, esetleg gombás, vagy büdi, akkor jó esélyel a harisnya lesz olyan, nem a cipő. Jó, amúgy nagyon igényes csajsziról van szó, nagyon ad magára, nem gondolnám, h elkaphatnék utána valamit, de ott leszünk egy buliba, meleg lesz, táncolunk, tutira le lesz mindenki izzadva, és nem csak lábon... És nem szeretném ennek kitenni a cipőmet, rajtam is lesz harisnya, mint mindig, ha csini cipőben vagyok.

Egyrészről az van bennem, h én sem veszem úgy föl a saját cipőmet, akkor egy másik csajszi meg pláne ne vegye úgy fel az enyémet.

Másrészt pedig egy este alatt talán nem ront a mezítlábasdi olyan sokat a helyzeten. Bár őszintén szólva az a cipő sosem volt mezítlábra húzva, és ha ilyen lenne, akkor én szeretném először a csupasz lábaimat bele rakni... (picit olyan ez, mintha más fújná el a szülinapi gyertyákat, vagy bontaná ki az ajándékot..)


Egyébként, ha jól sejtem, 2 lehetőség van. Vagy én hozok áldozatot azzal, h nem szólok érte, h mezítlábra akarja felvenni. A másik pedig, h ő hoz áldozatot azzal, h valahogy elviseli a harisnyazoknit. Amúgy én elfogult vagyok, mert szeretek harisnyában lenni, ezért kérdezem, h tényleg olyan rossz a harisnya, h megérje egy ilyen vitába belemenni?! Én hasonló esetben úgy csinálnám, ahogy a kölcsönadó szeretné, vagy ha vállalhatatlannak tartom, akkor nem kérem kölcsön inkább, így nincs vita. Szerintem a cipőm nagyobb értéket képvisel, mint az a kis kellemetlenség, h nem lehet mezítláb néhány óráig. De elég bizonytalan vagyok, és nem tudom mi lenne a helyes hozzáállás. Szerintetek? Lányok, ti mit tennétek ebben a szituban?! Akár az én, akár a barátnőm helyében? Reggel majd mindenképp beszélek vele, mert nem akarom, h ez a mis nézeteltérés rányomja a bélyegét erre a jó kis hétvégére...


Minden ötletet, észrevételt észrevételt meghallgatok, mert minél több nézőpontot kapok a dologra, annál rugalmasabb lehetek a barátnőmmel szemben.



2018. aug. 25. 02:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne filózz ezen ennyit, jó ég. Tied a cipő, te mondod meg, hogy hordhatja. Ennyi.
2018. aug. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Szerintem teljesen igazad van. Max ő reagálta túl. Tied a cipő, ha kölcsön adod te mondod meg hogy használja és ha neki nem tetszik hát ne vegye fel.
2018. aug. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek túl hasznos, de ahogy fogkefét se, úgy cipőt sem adnék és nem is kérnék kölcsön soha. De a minimum az, hogy ha már a tiéd, úgy veszi fel, ahogy te kéred.
2018. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már eleve sokat elárul az egész hisztiről, hogy amolyan bosszú gyanánt otthon hagytak titeket, ők meg elmentek bulizni... biztos kell neked ilyen gyerekes barát? Mondjuk a probléma színvonala is hasonló szinten táncol...
2018. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, eleve ha ő kér kölcsön valamit, akkor miért háborodik fel, ha megmondod, hogyan szeretnéd, hogy használja?

Egyébként amikor otthagytak titeket, akkor a te cipődet vette fel, vagy felfogta a dolgot?

2018. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, közben már meg is beszéltük a dolgot, bocsánatot is kért, és a harisnyazoknival fogja felvenni este a buliba. Így már megnyugodtam én is, mert tiszteletben tartja a kérésem. Amúgy jófej csajszi, csak most egy picit labilis az idegállapota, mert csúnyán átverte egy hapsi, és anyagilag is elég rosszul áll, erre még rájön, h picit hisztis a lelkem, mert eléggé el volt kényeztetve amíg a szüleivel lakott, így néha vannak ilyen kirohanásai, de ő is érezte, h ez így gáz volt. Picit szégyenkezett is amiatt, h én szívességet tettem neki, ő pedig egy harisnyazoknit nem képes cserébe felvenni, ami végülis teljesen érthető kérés részemről főleg, h még így is ő jár jobban, mert az a cipő témyleg jobban illik a ruháihoz, mint a csatos szandija, amiben jött. Mondjuk azt legalább nyugodtan hordhatná mezítláb... :D Mondtam is ezt neki, meg azt is, h a szépségért meg kell szenvedni, és annál nagyobb szenvedés sose érjen, minthogy fel kell venned azt a bokafixet a cipőhöz. Ezen mindenki jót nevetett szóval nem lesz itt már semmi baj, mindenki örül.


Köszi a válaszokat, és a megerősítést, h nem én álltam hozzá rosszul. Valamint, nem gáz, ha bizonyos feltételeket szabok a saját cuccaimmal kapcsolatban, főleg ha nem is vállalhatatlan a dolog.


Mondjuk az biztos, h én sem valószínű, h ezután kölcsönadok cipőmet, bárkinek is. Na nem írígységből, hanem mert nem akarok ilyen miatt sértődést, akár az én akár a másik részéről. Nem ér annyit egy cipő sem, vagy bármi más... Már pedig, ha pl külön buliba megyünk a hétvégén, és nem veszem észre, majd szólok rá, h ne mezítlábra vegye, hanem valamit vegyen hozzá, és úgy hozza vissza, h látszik, h mezítláb hordta, akkor én nagyon megharagudtam volna, persze totál feleslegesen, ha már megtörténik a dolog. Ezért arra jutottam, h ezután csak olyasmit adok oda, ami nem baj, ha nem kerül vissza. Így biztos nem lesz belőle konfliktus...


Amúgy tegnap este a saját szandijában ment, nem is adtam volna neki oda a cipőt, de szerintem el sem vitte volna, mert nem ment a rövidnaci, fekete ujjatlan felső kombójához... Meg amúgy is csak mára kell neki. Mert szép-szép az a cipő, de tutira nem kényelmes annyira, mint a szandija

2018. aug. 25. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
A harisnya fölösleges, egy nő hordja csak mezítláb a szép cipőket.
2018. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon gáz az a csaj. Amellett, hogy gyerekes, igénytelen és ostoba, még egy nagy ribizli is. Mi lesz, ha lekerül a nadrág... pfff...
2018. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8. válaszolónak

Miért ribizli? Mert egy nő nem élvezheti a szexet, a spontán kalandokat? Emberek vagyunk, mindenféle vágyakkal.

2018. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindketten hisztisek voltatok.
2018. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!