Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen hülye gondolko...

Miért van ilyen hülye gondolkodásom?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen azt érzem,hogy nem érdemlek meg egy párkapcsolatot,hogy talán a másik túl jó hozzám képest,emiatt nem érdemli meg,hogy együtt legyünk,összejöjjünk. Rengeteg lehetőséget elszúrtam ezzel,nem mondom,hogy bánom vagy ilyesmi,viszont másokat zavar pl. Barátaimat. Zavarja őket,hogy nincsen senkim. Volt olyan személy az életemben,aki mindent megtett értem,és azért is,hogy összejöjjünk,de egyszerűen nem érdemeltem meg,túl jó volt hozzám.Azt gondoltam róla,hogy van nálam jobb is akit találhat. Így inkább megvártam míg lelépett,ami meg is történt. Mindenkinek azt akarom,hogy legyen más,és értem ne tegyen semmit,mert nem érek semmit. miért van ilyen hülye gondolkodásom? Kellene változtatni rajta? Igazából engem nem zavar,csak a barátaimat. F
2018. dec. 28. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mert egy idióta vagy. Becsüld meg a barátaid mert így is elfogadnak.
2018. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamasz koromban én is mindig úgy éreztem hogy akik ismerkedtek velem, túl jó nők voltak. Aztán kb. 20 éves koromtól elmúlt ez a gondolkodásom és onnantól már úgy gondoltam hogy akár a világ legjobbb nőit is megérdemlem. Fiatalon tán nem éreztem magam eléggé érettnek. Akkor még nem készültem fel lelkileg arra hogy férj és apa legyek. Ezért lepett meg ha a legjobb nők kb. 16-17 éves koromban velem akartak járni. De azóta már megértettem okát, hogy nem akarták hogy más valakié legyek, idejében le akartak rám csapni.
2018. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem is volt így kamasz korom 15töl 17-8 éves kóromig

aztán elkezdtem többet diszkóba járni nagy sétákat tettem meg egyedül hogy ki tudjam szellőztetni a fejem és végül arra jutottam hogy nincs elég megbecslésem.

Ez ellen úgy döntöttem hogy elkezdek járni a kondiba terembe.

7-8 hónap alatt (elég kemény edzéssel)kigyúrtam magam !És aztán eljött a nyár strandon diszkó helyeken elkezdtem ismerkedni olyan lányokkal akik hogy is mondjam a 10 es skálán 4-5 esetleg 6 oak :)

Aztán mindig hónapról hónapra kezdtem el jobb nőket felszedni

mivel nem egyből a legszebb lányokkal kezdtem ismerkedni

így megtanultam a nyelvükön beszélni !

és aztán persze sok sok idő elteltével már kialakult egy nagyon szép életre szóló kapcsolatom az én hercegnőmmel aki a világ legszebbje az álmaim nője aki régebben kikosarazott mert akárhányszor is találkoztam vele

sosem volt elég merszem vagy kitartásom hogy fel tudjam szedni sajnos :/

Szóval a tanulság ebből az hogy kezd el a fejedben rendet rakni !

nem tudom hány éves vagy de gondold meg hogy szeretnél e gyerekeket és családot

Járj el edzeni vagy sportolni valamit és ha egy nőnek a társaságában vagy érezd mindig úgy hogy te beszélgetsz a növel és nem pedig ö veled! ! !

2019. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!