Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy valaki megtalálja az igazit 1 próbálkozásból?

Figyelt kérdés

Nem sok ilyen embert ismerek viszont vannak egy páran.


Itt leginkább arra gondolok, hogy gyakorlatilag egyetlen egy barátnője volt de boldogan élnek évek óta, vagy forditva.


EGYETLEN EGY és már családot terveznek, vagy már készül is.


Én meg itt vagyok a 20 dik próbálkozás után és képtelen vagyok megállapodni, vagy egyáltalán találni magam mellé valakit mostanában.


Én azt értem hogy velem van a gond, de azt már nem hogy mással is :D ha érthető ez a dolog.


magányos vagyok főleg ünnepek táján és az év 365 napjában de most valahogy elgondolkodtam ezen.


Mégis hogyan lehetséges ez?? 26f


2018. dec. 28. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te mennyire hiszel a sorsban, de én hiszek benne, mióta megismertem a párom 4 évvel ezelőtt és azóta is együtt vagyunk. Neki már volt kapcsolata, nekem ő az első. Ezt most nem azért meséltem el, hogy még rosszabb legyen a kedved, egyszerűen csak van olyan, amikor a két legmegfelelőbb, egymáshoz való lélek találkozik. És nekünk is vannak nehézségeink, de mindketten azon vagyunk, hogy mindezek ellenére együtt maradjunk és boldogok legyünk.


Szóval kell egy nagy adag szerencse is ehhez. Az életem más területén nem vagyok szerencsés, a mai napig azon gondolkodom, hogy vajon őt hogy kaphattam meg.

2018. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 2/2 igen szerintem nagyon nagy szerencse faktor is ez.


Az életem többi részében elég szerencsés vagyok, ebben vagyok káosz.

2018. dec. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!