Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok úgy elaludni hogy a...

Nem tudok úgy elaludni hogy a két ujjam ne legyen ott a szememnél. Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy elalszok és fognom kell a szememet?

Lehet hogy hülyén hangzik de én nem tudok úgy elaludni hogy a két ujjammal ne fogjam a szememet.Ha nem fogom akkor fáj.Már mondták hogy nehogy kiszúrjam de nem olyan erősen nyomom az ujjamat a szemembe.


Nektek van hasonló problémátok?Mitől van ez?Lelehet eggyáltalán küzdeni?


Szerencsére csak addig fogom amíg teljesen elalszok és utána meg más pózicióba helyezkedek


Tudom hülyeségnek hangzik de csak azért mert nem tudok fogalmazni.


Talán egy betegség? Nagyon félek mert valaki azt mondta hogy egyfajta ''fétisem,, van és pszichés okok miatt van.Ez igaz?



2018. dec. 28. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okát, de szerintem a legvalószínűbb, hogy csak egy rossz szokás.

Simán lehet pszichés oka, mint kábé bárminek, de ez miért lenne olyan szörnyű? nem őrült vagy, csak fogod a szemed alváskor. Fura, de szerintem ártalmatlan szokás.

2018. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, és nem fétis. Egyes emberek fétismániások, és mindenre rámondják, hogy az. Ez hülyeség.
2018. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!