Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az edzoteremben van egy csaj es?

Az edzoteremben van egy csaj es?

Figyelt kérdés

Ugy tudom, ha belepek valahova, akkor en koszonok (es ha tavozok, akkor is), valamint ha koszonnek nekem, akkor visszakoszonok.

Regota fennallo szituaciorol van szo, es nem eletem legnagyobb problemaja, de erdekelne, ti mit gondoltok, vagyis hogyan cselekednetek.

Az edzoterembe, ahova jarok, van egy taho csaj, aki sosem koszon az oltozobe belepve, es ugyanugy nem koszon, ha tavozik (haza), az is nehezere esik, hogy visszakoszonjon. (Mielott megkerdezi valaki: magyar lany, erti a magyar nyelvet, es tud beszelni is, eleg tisztan, mert jol kommunikal a szinten szerintem jofej baratjaval :D)

Ebben az esetben paraszt lennek, ha levegonek neznem, es nem koszonnek neki egyaltalan (max, ha esetleg kinyog egy hellot)? :D


2018. dec. 29. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönnék továbbra is. Attól hogy ő bunkó, nem alacsonyodnék le a szintjére. Engem úgy tanítottak, hogy ha belépünk valahová, köszönünk.
2018. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akar nyitni a többiek felé, vagy tudatosan vagy nem tudatosan. Te attól köszönhetsz neki, ha ezt szoktad meg.
2018. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kizart, szimplan csak bunko, feltunesi viszketegsege is van. Takkernot is hallottam mar panaszkodni ra, bar az megint masik dolog.

De jo, akkor leszek en a jofej es hellozok tovabbra is :D

2018. dec. 29. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak olyan jelképesen, ha úgy adja a helyzet, hogy ki legyen pipálva, hogy Te nem vagy bunkó ;)
2018. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!