Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az űr sosem fog elmúlni?

Ez az űr sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem friss szakìtás utáni siránkozás következik. Már két éve hogy vége lett. A szakìtás után új életet kezdtem, kapcsolatom is volt (talán még szerelmes is voltam) De az ő hiánya még mindig kísért. Nem hittem abban hogy létezik "lelki társ" ő előtte de ha van nekem ő volt az. Még mindig sokszor eszembejut és a múlton rágódom. A legrosszabb hogy főként az én hibám hogy vége. Van bennem egy űr, amit csak ő tudna kitölteni ezt érzem. Ez tudom, hogy elég tinisiránkozásnak hangzik, de egyszerűen ez az igazság. Persze megkereshetném, tudom hogy mikor együtt voltunk ő is ilyen erősen érzett irántam, de nagyon megbántottam. Félek elküldene a pokolba. Valaki érzet màr hasonlóan? És hisztek abban hogy mindenkinek van egy lelkitársa, aki pótolhatatlan?


28N



2018. dec. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ekkora lelki társ vot, mé mentetek szíjjel?
2018. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre akkor keresd meg, ha nincs senkije. Akkor viszont keresd. Vesztenivalód nincs, rosszabb nem lehet, viszont legalább próbálkoztál.
2018. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

2 év eltelt szerinted ő már akarna tőled is bármit?

Én soha nem értettem az ha valakit szeretsz akkor miért szakítatok? Ha szeretitek egymást akkor mi a probléma? Most meg 2 év telt és vágysz rá, de mivan akkor ha a volt párod mással van vagy mással boldog?

Ami volt elmúlt, ne keresd a többi leendő párodban a volt párodat.


És igen volt ilyenben részem. Én is így volt vele mint te majd lassan rájöttem, hogy én mindenkiben a volt páromat keresem és így nem alakult ki tartós kapcsolatom.

Elengedtem mert tudtam ha velem akarna lenni akkor velem lenne ez ilyen egyszerű.


Emberek vagyunk, hibázunk és így tanulunk.

2018. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, van.

Egy embert éreztem a lelki társamnak eddig és azóta is. Pedig már hét éve vége. Szerintem a halálom napjáig kisérteni fog. Ő külföldön êl azóta és megnősült. Eléggé azonos egyébként a történetünk.


És igen hiszek a lelki társban márcsak a sajàt storym miatt is. De sajnos "Isten tervez,ember végez"

2018. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is, már lassan 4 éve. Sokan nem értik meg a helyzetemet, de ő volt az egyetlen nő, akihez ennyire közel éreztem magam, hogy a lelki társamnak tekintsem, nagyon különleges volt, és az a legdühítőbb az egészben, hogy lezárás nélkül hagyott ott, és sokáig csak reménykedtem mindhiába.

Én próbálok bízni benne, hogy nem pótolhatatlan, és tudok még mást is szeretni ennyire, egyelőre csak várom a lehetőséget, hogy megismerjek valakit, aki illik hozzám.

Mitől vált a lelki társaddá, mit láttál meg benne, ami másokból hiányzik? (Ha túl személyes a kérdésem, akkor privát üzenetben esetleg megírod?)

2018. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetett az igazi lelki tàrsad ha elhagyott, szétmentetek. Nyilvàn okkal történt az is. Ha pl azzal bàntottad meg hogy megcsaltad akkor nem hogy nem volt a lelki tàrsad, nem is szeretted... Pontos infók nélkül nem egyszerű bàrmi érdemlegeset írni. Ha hiànyzik és érdemesnek tartod magad rà, keresd meg. Bàr nem tudom hogy lehet valakit akit annyira szeretsz, megbàntani úgy, hogy szakítàsba torkolljon.

Èn alap esetben azt vallom, hogy egy igazi lelki tàrs soha nem hagy el, és nem ad okot egyik fél sem arra hogy a màsik elhagyja és ne akarja többé a kapcsolatot.

2018. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!