Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sosem leszek lelkileg rendben?...

Sosem leszek lelkileg rendben? Sosem fog elmúlni a szenvedés?

Figyelt kérdés
Most köszöntem el a harmadik pszichológustól, mert nem segített ő sem. Évek óta keserűségben, szomorúságban élek, egyszerűen nem tudom hogy miért, de utálom az egész életem. Sok baráttal beszéltem már, sok könyvet olvastam a témában. Már mindent megtettem magamért, folyton megoldásokon agyalok, sportolok rendszeresen, de semmi. Állandóan csalódok, pofára esek. Ha valami jó dolog történik velem már azon szorongok hogy de jó lenne mindig ilyen boldognak lenni, ezek után rendszerint még szomorúbb vagyok. Emberi kapcsolatok kialakítására önállóan képtelen vagyok, de ha sikerül akkor nagyon kötődöm és szorongok hogy magamra hagy. Borzasztóan érzem magam de senki nem segít! :(
2017. szept. 4. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod irj privatban!
2017. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dobj egy privit, ha gondolod :)
2017. szept. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!