Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sosem fog elmúlni?

Sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Már pár éve hüvelygombával küzdök. Többször voltam nőgyógyásznál, aki mindig csak azt hajtogatta, ez "átmeneti", és felírt egy gyógyszert, folyton azt mondta, ez tuti el fogja mulasztani. (ez a nőgyógyász ingyenes)Először hittem is neki, majd szép lassan elvesztettem a bizalmam feléjük. Már millió dolgot kipróbáltam, mondtam otthon hogy menjünk el egy másikhoz, de szarnak bele, apa veszi a készítményeket amik állítólag híresek a tv-ben, de lehet nem is arra a bajra vannak, ami nekem van. Elegem van ebből az egészből. Mi lesz ha barátom lesz? Nem szexelhetek vele, mert hát bocsi candidám van vagy mi? Most is itt bőgök, fogalmam sincs mit csináljak. Tudna valaki ötleteket mondani, vagy esetleg..esetleg bármit..? Neki mi vált be, stb :( 14/L

2018. márc. 2. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a gomba?
2018. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjél a probiotikumot /szájon át/. Progasztro 825-öt javasolom. Ez eljut a lenti bélszakaszig is.
2018. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!