Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bánt egy állatot...

Ha valaki bánt egy állatot hogy képes útána nyugodt lelkiismerettel lefeküdni? A kérdés nem elméleti sajnos.

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Én se szeretem az ilyet. 20f. Sőt én azt a barmot égetném fel aki ilyeneket tesz. Őrült nácii . 😡.
2018. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg úgy hogy nem egészséges. Aki örömet lel abban hogy állatokat kínoz azzal valami nincs rendben, lelkiismerete meg pláne nincs, különben nem tenne ilyet.


És hát igen... undorító férgek az ilyenek, megérdemelnék ugyanazt amit ők tesznek az állatokkal.

2018. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ugy hogy aki eleve kepes bantani es kinozni egy vedtelen allatot annak valami nem oke az agyaban, azon kivul en ketszet olyan fajdalmasan kinoznam ot meg ezert mert azt erdemelne. Aki kepes ra es meg jol is esik neki az menjen kezeltetni magat vagy akassza fel magat, nem neveznem embernek.
2018. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Épp most olvastam egy csoportot, akik nem szeretik a kutyákat. Gondolom nem bántják őket, de innen már csak egy lépés, hogy mégis.

Kicsit bekattan egy ilyen "nem szeretem az állatokat" és képes bármire.

Épp ezért, ha tudom valakiről, hogy állatgyűlölő, már fenntartással kezelem az illetőt.

2018. dec. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Mekkora képmutató szájhős agymosott aki itt bizonygatja, hogy állatbarát, közben húst eszik!
2018. dec. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Én tegnap fújtam le egy jó nagy adag hangyát rovarírtóval, mert bejöttek a lakásba. Most akkor kössem fel magam, vagz elég lesz ha magamat is pofán fújom?
2018. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Elég megnézni mi van a világban. Sok helyen élve megnyúznak és lefejeznek embereket, végig röhögve, szórakozva aztán elmennek haza mintha mi sem történt volna.
2018. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy pszichopata, tehát nincs lelkifurdalása.
2018. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Disznóvágás után mindig jót szundítok.
2018. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha nyítnának több börtönt hogy az allatkínzókat elzárják a társadalomtól.
2018. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!