Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az autizmus Spektrum zavarom...

Az autizmus Spektrum zavarom miatt sajnos gyerekes, infantilis vagyok. Felelőtlen, és képtelen vagyok felelősséget vállalni illetve az ízlésem is elég gyerekes. Mit tehetek? 20f

Figyelt kérdés
Sajnos látom a hibáimat így kívülről de amikor valamit kellene tennem akkor mindig valami gyermeki butaság kerekedik felül. A spectrumnak a szélén helyezkedek el, magasan funkcionálok. Azonban a tesztek azt mutatják, hogy körülbelül bizonyos területén az életnek olyan tíz éves szinten vagyok. Mit tehetek ez ellen? Viszont más területeken pedig magasan túlteljesítem a kortársaimat. PL IQ. Matematika.
2018. júl. 29. 23:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Igazából a döntéseimben, amikor felelősségre lenne szükség és józan észre Akkor is az érzelmeim és az aktuális hangulatom határoz. Viszont, hogy ha valamit szeretnék és nem tudom elérni vagy nem tudom megszerezni vagy nem kapom meg akkor pedig hisztizem és sírok is akár mint egy 6 éves.
2018. júl. 29. 23:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrét szitut nem írnál le, miben is nyilvánul meg ez a te infantilisséged.
2018. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
PL a pénzzel egyáltalán nem tudok bánni ki tudják csalni belőlem nagyon egyszerűen, minden hülyeséget elhiszek, hogy ha arról van szó rátudnak venni olyanra amire mást nem, de erről a szüleim tudnának rendesen mesélni mert nem látom át sztem teljesen, mert ha atlatnam teljesen akkor megtudtam oldani. Sajnos rólam csak 3 éve derült ki h mi a bajom. Emiatt gyerekként nem is kaptam fejlesztést. A szüleim bíztak benne h kinövöm
2018. júl. 29. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Bizonyos helyzetekben jól jön a gyermeki hozzáállás, mivel így könnyedén veheted az akadályokat. Sírás annak a jele, hogy kimutatod az érzelmeidet, nincs ezzel semmi baj. Ha nem éred el a célod, az annak a jele, hogy többször kell próbálkoznod. A nyertesek mögött számos kudarc áll, amiből előnyt kovácsoltak.
2018. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ízlésem Pedig olyan, hogy egyszerűen nem tudom a felnőtteknek szánt tartalmakat és filmeket értékelni. nekem olyasmire van szükségem ami emocionálisan inkább a fiatalabb korosztálynak szól És könnyen emészthető, lehet azért van mert nem értem a felnőttek érzelmi világát és vicceit. Ezért is nézek rajzfilmeket
2018. júl. 29. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz a felnőttek érzelmi világán?
2018. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pölö fél évvel ezelőtt voltam a telefon szolgáltatónál, hogy befizessek egy 1000 Ft os elmaradást és közöltem is, hogy mi a bajom és hogy legyenek rá tekintettel. azonban A nő aki ott volt ezt nem vette figyelembe és rávett arra, hogy aláírjam a legdrágább előfizetéses csomagra az éves szerződést. rendes volt a cég mert a papírok bemutatása után a szüleim kérésére törölték a szerződést. De PL ilyenbe belemegyek. Valahogy akkor ott nem gondolom át az érzelmeim re hallgatok és arra amit ő sugall nekem
2018. júl. 29. 23:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Például a szerelmi és egyéb ilyen erőszakos szálakat nem tudom megérti, nem tudom élvezni, nem érzem át
2018. júl. 29. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a felfogásoddal nincs gond az írásod alapján.
2018. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is ilyen problémával küzdök gondolod írhatsz.

2019. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!