Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten az általános...

Budapesten az általános iskolások isznak, cigiznek, undorító dolgokat csinálnak, és még csak 14-15 évesek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Épp nézegettem Nagy Liza (celeb tinilány) instáját, amikor látom hogy be vannak taggelve képein az osztálytársai, és megnéztem az ő profiljukat is. Erre olyanokat látok, hogy folyton isznak, cigiznek, a legmocskosabb módon beszélnek, és még ők a menők (hatalmas követőszám, ismertség). Pesten ez a menő? Hogy épül fel a pesti fiatalság? Ennyire torzítja a nagyvárosi élet a gyerekeket? Nem értem.. Nem azt mondom, hogy a kisebb városokban nincs ilyen, meg persze én is ismerek olyat aki 14 éves és iszik, drogozik. De ennyire sok nincs, mint Pesten.

2018. dec. 30. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez 15 éve is így volt mindehol. Csak nem volt úgy net meg platform a megosztásra.
2018. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
61%
Nem mindenhol van így. Nálunk pl. még nem nagyon láttam ilyet.
2018. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van! Rájöttem, hogy tényleg mindig ez volt, csak platform nem létezett még régebben, most meg van.
2018. dec. 30. 20:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Na itt a baj, ráhibáztál. Ez a "menő" 17 vagyok de sose csináltam ilyeneket, és nem is tervezek. Nem vagyok egy mintapolgár vagy ilyesmi, de ilyenhez hasonló lánnyal szóba se állnék, sőt undorodok az ilyenektől!
2018. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Én is a '90-es években voltam 14-15 éves, de csak a rossz tanuló, bandázós, mindent bevállaló kölykök cigiztek meg ittak ennyi idősen. Akikkel mindig gond volt, a magatartásukkal, hangoskodtak, akiknek rendőrségi ügyük volt, lógtak a suliból, akiknek abortuszuk volt, na, ők voltak az ilyen ivós, cigizős fajta.

A normális kamaszoknak ennyi idősen még eszükbe sem jutott ilyen hülyeség, mint az ivászat, a dohányzás meg ciki volt, mert egyet jelentett a butasággal, züllöttséggel.

2020. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
AZtán az ilyenek meg csodálkoznak, ha valaki fassszra akarja húzni őket.
2022. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!