Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig egészséges...

Hány éves korig egészséges dolog, ha valaki agresszív számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
(Pl. GTA meg hasonlók...) Szerintetek milyen személyiségűek azok az emberek, akik "önnyugtatásból" ilyen játékokat vesznek elő?

2018. dec. 30. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%

Inkább hány éves kortól. Én a 2000-es évek elején voltam gyerek, akkor már kezdtek elterjedni a PC-k és természetesen verte mindenki a GTA-t. Szerintem 14 év alatt nem kellene ilyennel játszani, én 15 éves próbáltam ki emlékszem.

Ameddig el tudod választani a valóságot és játékot addig nincs gond. Akik egy játék alapján gyilkolnak, nos azok sem konkrétan a játék hatására ölnek, hanem alapból van valami problémájuk és a játék inkább mintát ad nekik a végrehajtásra, de lehet, hogy a játék sem kell hozzá egyáltalán.

2018. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!