Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy alakul ki a barátság...

Hogy alakul ki a barátság nő-férfi között? A kollégám félreértett.

Figyelt kérdés

Párszor elmentünk rendezvényre, kb. havonta 1x, sima ingyenesre, nem akartam osztozkodni, hogy ki mit fizet. Néha emaileztünk munkáról nem a céges mailen, semmi romantikáról, korábbi kapcsolatokról nem volt szó. Megint programoztunk, erre kiböki, hogy olyan jól megértjük egymást, ha van kedvem, töltsük együtt a szilvesztert, van rendes program a városban, a forralt bort is szeretjük, akár pezsgőzhetünk is nála, szerinte mi összepasszolunk. Hétköznapi dolgokról beszéltünk, nem akartam én tőle semmit, mindig ő találta ki a programot. Úgy gondoltam, a női barátságból elegem lett, hát kipróbálom. Az lett a vége, hogy megtetszettem neki. Vonzalmat nem érzek iránta és nem is szeretnék


Az érdekelne, hogy alakul ki a barátság ellenkező neműek között? Mi nem tárgyaltuk ki a korábbi életünket, de ő máris többet gondolt.



2018. dec. 30. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy ha nem találkoztok, élőben nem beszélgettek, csakis neten. Úgy esélytelen, hogy beléd szeressen. Fiú-lány találkozós barátság esetleg úgy, hogy az egyik félnek van párja, de az meg milyen már. :D Egy meleg srác biztos nem szeretne beléd...
2018. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos átverted azzal, hogy nem játszottál vele tiszta lapokkal.

Rendszeresen leveleztél és randiztál vele, amiből ő jogosan gondolhatott arra, hogy több is lehet köztetek, ha jobban megismeritek egymást.

Te elvártad, hogy gondolatolvasó legyen, amikor te sem tudod, hogy mit is akarsz?!

2018. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy gondoltam, a női barátságból elegem lett, hát kipróbálom"


Tehát a pasi lett volna a "próbababa" az emberkísérletedben.

Szánalmas nő vagy.

2018. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, félreértetek. Nem ő volt az első, hanem beszélgettem ezzel-azzal a munkahelyen. Mert ezt láttam másoknál is, hogy beszélgetnek egymással a női-férfi kollégák, 20-35 közöttiekről beszélek. Busszal együtt mentünk haza, löktük a rizsát. De nem volt simi, tapi, humi, másnál igen, de én nem. Nem gondoltam, hogy az egyszerű programokból, forralt bor hazafelé, futóversenyre nézőknek, Mikulásfutás kollégákkal, ökopiac probléma lehet, én ilyen helyeken nem voltam korábban, kisvárosi vok.

Ok, hagyjuk az én témámat, az utolsó mondatom általános, hogyan alakul ki a női-férfi barátság másoknál? Ne mondjátok, hogy akinek van ellenkező nemű barátja, hogy az időjárásról beszélgettek...

2018. dec. 30. 20:53
 5/10 A kérdező kommentje:

2# "Néha emaileztünk munkáról nem a céges mailen, semmi romantikáról, korábbi kapcsolatokról nem volt szó."


A levelezés másban merült ki.

2018. dec. 30. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátság csak úgy alakulhat ki, ha egyik sem esete a másiknak. A te esetedben nem ez a helyzet, úgyhogy ez már nem lesz soha normális barátság, mert ő többet akar. Ne menj el vele szilveszterezni, mert azt biztatásnak veszi. Munkahelyen kívül ne találkozz vele kettesben, kivéve ha elkerülhetetlen a helyzet, pl. a tömegközlekedési eszközön együtt utaztok.
2018. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen, tényleg ott hibáztad el, hogy már az elején közölnöd kellett volna, hogy nem akarsz tőle többet :/
2018. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6,7# köszi. De honnan a búbánatból tudjam már az elején, hogy minek beszélget - csak beszélget - velem egyik-másik kollégám? Van olyan kollégám, aki teszi a szépet, flörtöl, egyszer megkérdeztem, hogy akar vmit? (nem ebben a stílusban). Ááá, ő mindenkivel ilyen. Most meg ez a másik kollégám...


Nem kezdhetem úgy már az első pillanattól, hogy: persze, menjünk el ide-oda, de ugye nem randi??

2018. dec. 31. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az érdekelne, hogy alakul ki a barátság ellenkező neműek között?


hát pont így.

lacika majd eldönti, hogy megsértődik-e, amiért nem kap punát, vagy parókát húz, és a barinőd lesz

2019. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beszéltünk, és azt mondta, hogy rendben, ha nem azonosak a gondolataink egymásról. Túlteszi magát, gondolta, ha már néhány helyre együtt mentünk, akkor azért, mert nekem is tetszik.

A lényeg, hogy köszönöm, hogy írtatok.

2019. jan. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!