Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért alakul mindig úgy, hogy...

Miért alakul mindig úgy, hogy lekoptatnak a “barátaim”?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig úgy alakul, hogy én vagyok az aki először ír, aki elhívja a másikat valahova...stb.

Amikor együtt vagyok az illetővel úgy érzem jól érzi magát, és szívesen van velem, de aztán sosem kezdeményeznek újabb találkozót.

Egy idő után pedig elkezdenek lekoptatni, ürügyekkel jönnek miért nem érnek rá, miért nem volt idejük válaszolni.

Az összes barátságom erre a sorsra jutott.

Valaki aki volt már ilyen helyzetben tudna segíteni, mire kell figyelni, mi az ami talán elijeszti tőlem az embereket?



2018. júl. 27. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Lehet unalmas ember vagy. Nem rosszból mondom, szerintem én is ilyen vagyok. Csupa apró, hétköznapi hülyeségről tudok csak beszélni és nem a világ nagy témáiról. Vagy fene tudja.
2018. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is pont így vagyok. Elárult az összes barátom. Szervezkedtek a hátam mögött és kiközösítettek

Hány éves vagy, mi a nemed?

2018. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez valami karmikus, de nem biztos, de lehet.
2018. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zöldségeket beszéltek. :D Szerintem anyiról lehet csak szó, hogy valamivel kiakasztod őket. Pl. hencegés, versengés, rákontrázol minden mondanivalójukra, a tiédnél nincs jobb, a a másé kutya füle a tiédhez képest...stb.


Szimplán baromi idegesítő vagy számukra valami miatt.

2018. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*n

Persze nem tagadom, olyan is létezik, akinek patkányok jutnak osztályrészül, és ez csak idővel derül ki.

2018. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!