Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban szégyellnem kéne...

Valóban szégyellnem kéne magam ez miatt?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek már több, mint hat éve. Nagyon jól megvagyunk, de mint oly sok nőnek, nekem is szükségem van arra, hogy legyezgessék a női hiúságomat. Úgy érzem, hogy néha egy-egy flört, egy-egy mosoly belefér a dologba, hiszen úgysem csalom meg a páromat, mert szeretem. Viszont tegnap mikor valahogyan szóba került ez a dolog, akkor a barátnőm flegmán megkérdezte, hogy valóban szeretem-e a páromat. De miért nehéz ezt elhinni? Azért, mert párkapcsolatban élek évek óta nem azt jelenti, hogy nekem már nem kell jól kinéznem, vagy nem állhatok szóba más férfiakkal. Nem? Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem volt egy-két férfi, aki a kedvességemet nem úgy fogta fel, hogy ez felhívás keringőre, de őket természetesen azonnal kikosaraztam. Azt meg nem hiszem, hogy probléma, hogy észreveszem azt, ha egy pasi jól néz ki. Hűséges vagyok, nem vak. Mint már mondtam, szeretem legyezni a női hiúságomat.
2010. jún. 12. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De ezt a barátod nem teszi meg? Nem dicsér, nem érezteti veled, hogy nő vagy? Mert akkor ott vele vannak problémák. De egyébként szerintem nem baj, 1-1 pillantás vagy mosoly még belefér, jó érzés, ha a férfiak szépnek találnak. Én ilyen szóban való flörtbe viszont már nem keverednék, mert lelkiismeretfurdalásom lenne utána.
2010. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Aki párkapcsolatban él, ne flörtöljön! Én a férjemmel szoktam, ami nagyon mókás dolog. Neked nyilván valami hiányérzeted van a párod mellett, ezért van szükséged más férfi/ak elismerésére.
2010. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
A mamám /67/ éppen ma kapott egy 31 éves csodaszép török fiútól egy üzenetet a Facebookon. Ezt: "én szeretlek" Neki látod szabadna flörtölnie, mert független okos és még mindig nagyon szép nő.
2010. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
sztem egy komoly párkapcsolatba is beleférnek alkalmi sexkalandok, ez nem befolyásolja ki mennyire szereti a társát
2010. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
20.59 hát persze főleg ha örök hűséget fogadtak egymásnak.akkor a bizalom hol is marad?
2010. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell szégyenkezni emiatt. Nem csináltál semmi rosszat, egyáltalán nem lépted át azt a bizonyos határt. A férfiaknál ez természetes viselkedés, akárhogy is tagadják. A legtöbb férfi, ha a párja nélkül sétál az utcán, megnézi a csinos nőket, utánuk fordul (vannak olyan pasik, akik a párjuk jelenlétében is megteszik). Számukra ez természetes dolog, akkor egy nő miért ne tehetné ezt meg szolidabb kiadásban, hátrafordulás, szájcsücsörítés nélkül? A nőknek igenis szükségük van egy bizonyos visszajelzésre, ha csinosan öltöznek fel, vagy ha nagyon jól érzik magukat a bőrükben. Ez nem azt jelenti, hogy a párodtól nem kapsz elég bókot, 6 év után nem fogja mindennap elmondani, hogy milyen csinos vagy, ők úgy fogják fel: veled vagyok, tehát tetszel nekem.
2010. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
21.12 Ott a pont!
2010. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Egyetlen párkapcsolatba sem fér bele a flört, az alkalmi szex pedig már megcsalása a másiknak.Az pedig a kapcsolat vége.

Minden nőnek jól esik,ha tetszik másoknak. De ha ezt kiprovokálja,vagyis flörtöl,akkor már valami nincs rendben a kapcsolatával,vagy tudat alatt hűtlen akar lenni a párjához.

Gondolkozz el azon,hogy a barátnőd miért kérdezte meg tőled,hogy szereted-e a párod? Nem biztos,hogy írígy,lehet,hogy éppen a flörtölésedre gondolt.

2010. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Hol élünk baz-meg...Minek élsz vele együtt egyátalán?Ennyi erővel menjél és feküdj le mindenkivel(rohadtul más de az előző commentekből már ezt is kinézem hogy aszondják hogy még az is normális)mert meg kell hogy mondjam hogy ROHADTUL NEM NORMÁLIS!A férjed meg milyen papucs hogy ezt hagyja.Vagy nem is tudja?Bas-zott sz@r lehet a párkapcsolatotok vagy te vagy rib-anc nemtom
2010. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sexylady ***** válasza:
93%

Már bocs, de tudjátok egyáltalán hogy miféle flörtölésről beszélt a kérdező? Szerintem nem. Biztos vagyok benne, hogy arra gondolt, hogy mondjuk ha megdícsérik, akkor egy mosolyt azért megenged magának, van néhány apró szójátékot. Nem konkrétan izzik a levegő a két ember között...

Ez simán belefér

2010. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!