Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha barátnőm lenne megváltozna...

Ha barátnőm lenne megváltozna teljesen az életem? 25/F

Figyelt kérdés

Még nem volt komoly barátnőm, meg még komolytalan se nagyon. Eddig nagyon karrierista voltam/ vagyok, a műszaki tudományok megszállottja. A teljes szabadidőm ezekre megy el a munka mellett. Úgy néz ki, hogy egyetem után még megyek tovább tanulni, amihez még nagyobb lelkesedés kéne, vagy legalább annyi mint eddig.


Nagyon vágynék már az intimitásra, egy barátnőre. Eddig ez elmaradt mert bíztam benne mindig hogy majd, majd... Reménykedtem... Rájöttem hogy szüleim még mindig 10 éves gyerekként kezelnek és nincsenek hozzászokatva ahhoz, hogy eljárjak otthonról (titkos) helyre. Ez annyira lekorlátozott engem (a folyamatos magyarázodás, stb) hogy már egyszerűen nem bírom tovább ezt és ha véletlenül csak lenne egy barátnőm akkor túl nagy jelentőséget tuajdonítanék neki.


A kérdésem az lenne, hogy nem venné el a figyelmemet? Nem lennék túlságosan rabja a szexnek, stb? Lehetséges hogy a fél karrierem veszne kárba? Vagy éppen nagyobb erőt adna csak a folytatáshoz? Szerintetek?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2019. jan. 1. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy társ a legcsodálatosabb dolog, ami történhet az emberrel szerintem. Hálás vagyok azért a felsőbbrendű hatalomnak vagy akárminek, ami hagyta nekem, hogy átéljem a szerelmet. Sajnos elszúrtam, de reménykedek benne, hogy lesz még részem benne, illetve mindenkinek ezt kívánom. Sok sikert, BÚÉK!
2019. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lesz ez hátrányos a tanulmányaimra, a szakmai érdeklődésemre? Még egyszer hangsúlyozom nem azt kérdezem hogy boldogabb leszek-e, hanem nem fog-e a szakmai hozzáállásom, megszállottságom megváltozni?
2019. jan. 1. 01:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen párt találsz, de lehet neked elég lenne egy prostituált az csak a pénzedet vinné, például heti 1-1-szer elmész, aztán annyi.
2019. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól is függ, hogy milyen párt találok igen, de inkább arra értem, hogy nem-e leszek én annyira rabja az egésznek, hogy attól kezdve semmi nem fog érdekelni csak AZ.?
2019. jan. 1. 01:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy az ember boldog legyen. És erzi azt az ember, hogy mitől boldog. Kompromisszumokat kell kötni. Én romantikusnak tartom magam, így akár bármit feladnék azért, hogy azt érezhessem, mint korábban. De nem zárja ki egyik dolog a másikat. #1 vagyok
2019. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog csak a szex érdekelni, a szex nem valami eget verő valami, főleg, ha csinálod. Egy jó szarásnak a vágya sem gátolja a karriered, na látod.
2019. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk? Neked illene ismerned ennyire önmagadat.
2019. jan. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsolat változtat az ember prioritásain, de nem fordít ki teljesen magadból. Pl nekem nagyon fontos, hogy sportoljak. Nyilván a párom elfoglaltságaihoz igazítottam picit, hogy tudjunk együtt tölteni időt, de attól még csinálom. A szex nem is tudom, hogy jut eszedbe. Egy kapcsolat elején tényleg lehet olyan, hogy az érdekel csak, de az átmeneti. A legtöbb kapcsolatban beáll aztán heti 2-3 alkalomra.


A karriered miért veszne kárba? Rengeteg családos embernek van karrierje. Amúgy meg próbáld ki. Kicsit fura, hogy 25 évesen olyan kérdéseid vannak, mint egy megfelelési kényszeres gimisnek.

2019. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!