Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok szexista dolog...

Mi ez a sok szexista dolog Szilveszterkor? Az éjszaka és a buli erről kéne hogy szóljon? Miért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl?
2019. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én se...
2019. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Megjott a napi feminaci
2019. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A TV-ben ilyen filmek mennek, mindenki a pucér nőket küldözgeti a másiknak, a szilveszteri buli utáni terhességrol készítenek mémeket, a házibulik és sok vicc, vers is erről szól.
2019. jan. 1. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi tavaly házibulinkon nem néztünk tévét, nem gyártottunk mémeket, nem küldözgettünk egymásnak verseket, meztelen nőkről képeket. Ezek 15 éve is cikik voltak.


Idén kettesben szilvesztereztem a párommal, filmet néztünk. Jó, szexeltünk is, szóval igazad lehet. :D

2019. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok embernek nem erről szólt az újév, mint ahogy én sem tudok azonosulni a kérdéseddel. Talán jobban meg kellene válogatnod a társaságodat, az, hogy milyen emberekkel veszed körül magadat, egy bizonyos mértékig téged is minősít, tudod : madarat tolláról, embert barátjáról.
2019. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
A sok kövér nő meg kigyúrt pasik képeit küldözgeti h "neked is legyen ilyen új éved!". Az nem szexista?
2019. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én buliztam egész éjszaka egy rakás vadidegen ember között egy discoban, de pont nem szexelni mentem oda, a szórakozás nálam ilyenkor a jó hangulatig való ivást és utána a féktelen táncot jelenti. De sosem iszom annyir, hogy ne tudjak magamról és fűvel-fával lefeküdjek.
2019. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!