Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem illik kézfogással zavarni...

Nem illik kézfogással zavarni az illetőt, aki éppen étkezik?

Figyelt kérdés

Pl. munkahelyen, aznap akit először látok, kézfogással köszönünk.

Viszont ha akit először látok aznap és pont étkezik én nem szoktam zavarni kézfogással.

Tévedek vagy ilyenkor is illik kezet fogni?

Mert sok más munkatársam szerint kell akkor is kezet fogni.

Szerintem meg illetlen dolog, akkor jövök be az utcáról, megfogtam a kilincset, stb, nem tiszta a kezem. Aki étkezik annak meg igen. Én illetlenségnek tartanám. Nem csak a mezek tisztasága miatt, hanem azért, és inkább azért, mert nem szeretem, ha étkezés közben ilyennel zavatnak. Persze beszélgetni szoktam, az más.

Szerintetek is illetlenség a másikat kézfogással zavarni ha étkezik, vagy csak az én hülyeségem?



2019. jan. 1. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve hülyeség mindenkivel minden nap kezet fogni, böven elég szóban köszönni neki - meg nem mellékesen egy csomó fertözést is el lehet kerülni.
2019. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy illetlenségnek számít-e, de én személy szerint nem örülnék neki. Olyankor elég a köszönés.

Szerintem.

2019. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!