Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha oszkárral utazok illik...

Ha oszkárral utazok illik minden utasnak bemutatkozni?

Figyelt kérdés
Oszkárral fogok utazni, eddig mindig csak egyedül voltam utas, a sofőrnek egyértelmű volt, hogy bemutatkozok az elején. Viszont most egy többtagú családdal fogok utazni, és nem egy parkolóban fognak rám várni, hanem egy buszmegállóban beugrok. Ilyenkor hogy illik bemutatkozni?
2018. aug. 2. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Adja magát. Valszeg be kell mutatkozni, simán mondod a keresztneved osztkész:)
2018. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a sofőrnek mutatkozom be, a többieknek csak simán köszönök. De olyan is van, hogy senki senkinek nem mutatkozik be, hiszen a sofőrrel előtte beszéltünk telefonon így túl vagyunk rajta.
2018. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mi okoz abban ekkora leli válságot, hogy még 2-3 emberrel kezet fogj és elmondjad a neved?
2018. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*lelki

Alapvetően meg akikkel egy légtéren tartózkodsz valamiért és idegenek, az az alapvető, hogy bemutatkozol, ha más nem, a keresztnevedet elmondod.

2018. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!