Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az a 35 éves pasi,...

Normális az a 35 éves pasi, aki azt mondja hogy akkor vesz autót ha majd gyártanak olyat ami neki is tetszik?

Figyelt kérdés

Mert állítása szerint ő olyan kocsit még nem látott ami tetszene és hogy végre összekaphatnák már magukat az autógyárak.


MI VAN????


Meg hogy el kéne már szakadni végre a kőkorszaktól, mert 2019 van és nekiállni rendesen az automatizálásnak az autókban.



Nincs elszállva egy kicsit magától a csávó?

Vagy egyszerűen csak bolond?



#autó #pasi #kocsi #30-as pasi
2019. jan. 2. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
#7. Én nő vagyok. Nekem ugye megengeditek akkor, hogy ne kelljen autót vezetnem, ha nem akarok? *.*
2019. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Amíg nem árt vele senkinek... Nekem is 14 éve van jogsim, de még egy saját autóm sem volt. Vasutas vagyok, ingyen vonatozom, szimplán úgy vagyok vele, hogy bár fenn tudnák tartani kényelmesen egy átlagos autót, de ha szükségem nincs rá, akkor miért is kéne vennem.
2019. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Több 10 milliós autóra nincs pénzem. Amit meg tudnék venni környezetszennyező tragacs lenne. Marad a bicikli, szóval, ha elérhetőbb áron és szélesebb körben elterjednek a bioautók, addigra nekem is lesz elegendő pénzem rá. 🙂
2019. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

"egy férfi igenis VEZESSE az autót, nem vagyok kocsimániás, de milyen puhapéniszség már az önjáró kocsira várni?!"


Igen! Meg építse meg a saját házát, meg szántsa fel a saját földjét, meg készítse el a saját cipőjét, meg őrölje meg a saját búzáját! Milyen szemétség már, hogy ebben a modern világban egyre több minden könnyíti meg az emberek dolgát, így aki menőnek akarja érezni magát, annak valami értelmes dolgot kell tanulnia :D

2019. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!