Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek miért ennyire...

A magyar emberek miért ennyire irigyek?

Figyelt kérdés
Ha már a másiknak 5ft-al több van akkor már a halálát is kivánnák.
2019. jan. 2. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A hibát keleti blokkban keresd.
2019. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Nemcsak irigyek,hanem gonoszok is még a saját testvér is.
2019. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért hogy hetente 10 olyan általánosító kérdést fellehessen tenni emberek kategóriában hogy "A magyarok miért ilyen (valami negatív)?".
2019. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A világon van sok irigy ember és van sok nem irigy ember. Ennek semmi köze a magyarokhoz.
2019. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Bezzeg a külföldiek ...
2019. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem tudja a jelent értékelni. Nem tudja azt, hogy a pínzét a sírba senki sem vihet magával. Mert ha neki rossz, akkor "mindenkinek legyen rossz" az alapszemléélete.
2019. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Én speciel azért vagyok irigy, mert mindig lesz valaki, aki szebb, jobb, népszerűbb, okosabb, tehetségesebb vagy gazdagabb nálam. Egy hang az elmém hátsó részében mindig azt mondja, hogy soha nem lehetek elég jó, bármit is teszek. És azt is tudom, miért érzek így: mert a szüleim ezt nevelték belém. Beléjük meg az ő szüleik nevelték ezt. Nálunk ez afféle családi örökség, együtt jár a szem- és hajszínnel meg a bútorokkal.
2019. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!