Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ezt mennyire ítélték el?

Ti ezt mennyire ítélték el?

Figyelt kérdés

Ti mennyire ítélték el ha mondjuk láttok egy extravagáns kinézetű lányt/fiút? Pl. ha színes a haja vagy az öltözéke nem a szokványos. Elítéled, nem nagyon érdekel vagy talán megcsodálod? Milyen érzést kelt benned mikor az utcán látsz egy nem szokványos embert? Nálunk sok fiatal ítélkezik a másik ember fölött ha a személy önmaga és ez a külsején is látszik. Kíváncsi vagyok hogy tényleg ennyi ember elítél egy embert csak a külseje illetve stílusa miatt még úgy is hogy nem is ismeri.

17/L



2019. jan. 3. 15:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%

Én egy kicsit lenézem az ilyeneket.

28F

2019. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%

20 alatt úgy vagyok vele, hogy keresi önmagát.

20-30 között semleges.

30-40 már kicsit necces, hogy ennyire tini még.

40+ elgondolkodtató, hogy miért most éli a tinikorát.

De nem mondanám, hogy elítélem. Inkább nem értem.

2019. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
4%
Ha az illetőn látszik, hogy egy divatb***, akkor azt lenézem, de aki nem úgy tér el (rockerek) azokat csodálom, mivel én is az vagyok.
2019. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
en peldaul tokre birom az egyedi stilusu embereket, max az zavar, ha ezt valami kompenzalasara hasznalja. altalaban mindig van mogotte valami kis serules.
2019. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem foglalkozok vele max megnezem, elmosolyodom, elgondolkodom rajta, hogy öltöznék-e úgy ahogy ő de mindenkinek a szíve dolga, hogy mit csinal, mit hord stb ...
2019. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Èn is kicsit furán nezek rájuk...
2019. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Engem kicsit taszít, az jön le belőle, hogy fel akarja hívni magára a figyelmet, mert ez a legnyilvánvalóbb ok rá, hogy valaki miért vesz fel kirívó cuccokat.
2019. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem ítélem el, akkor sem ha már nem tini. Szerintem mindenki öltözzön úgy ahogy neki tetszik. Nekem nem fáj se a piercingje se a színes haja senkinek. Bár én nem nézek ki kirívóan mert nekem meg így tetszik.
2019. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Metionin ***** válasza:
85%
Semennyire. Nekem tökmindegy, hogy ki hogy néz ki. Ha tetszik az illető akkor megcsodálom, ha nem, akkor van hogy észre se veszem. Néha csak csodálkozom, pl. amikor valaki úgy extrém, hogy ezzel az egészségét kockáztatja, de még egyszer se éreztem rá kényszert, hogy megjegyzést tegyek, ítélkezzek vagy ilyesmi. Egy átlag napon ha végigmegyek az utcán, én is számíthatok valaki szemében extravagánsnak, színes a hajam, furák a ruháim, tetkóm van stb. De mióta városban lakom, nem ért semmi atrocitás, falun is csak a cigányok és néhány öreg szólt be. Fiatalabbak néha megbámulnak, volt már hogy le is fotóztak de nem látok rajtuk agresszivitást, inkább kíváncsiak.
2019. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
Nekem tetszik, ha jól áll valakin.
2019. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!