Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szèp lányok! Ti irigyek...

Nem szèp lányok! Ti irigyek vagytok a szèp nőkre?

Figyelt kérdés
Sajnos èn most kezdek ès okos,bölcs tanácsokra számìtok.

2019. jan. 4. 16:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Butaság!

En ùgy tudom a szèp arc nem minden pasit vonz...

2019. jan. 4. 16:43
 12/32 anonim ***** válasza:
Akik önmagukat szépnek tartják ( és környezet is annak tartja őket) - gondolok itt modell alkatra stb - azok is általában irigyek egymásra, már ha úgy nevelkedtek, valamint kielégíthetetlen igényeik miatt esetleg nem találnak párt soha.
2019. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj, Zsoltika, senki nem hiszi el, hogy nő vagy
2019. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

A kérdező:

"Ti irigyek vagytok a szèp nőkre?Sajnos èn most kezdek ès okos,bölcs tanácsokra számìtok


...


Butaság!


En ùgy tudom a szèp arc nem minden pasit vonz.."


Te MIRŐL BESZÉLSZ KÉDDEZŐ?

Az arc igenis számít a szépségben, nyilván nem kell modell szint, és nekem megfelel a lányok 80%-a, de akkor is. A maradék 20 % valszeg csak nem az én ízlésem.

25/F

2019. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭😭èn nem akarok irìgy lenni!!!!
2019. jan. 4. 17:09
 16/32 anonim ***** válasza:
26%

Nyugodjatok meg csajok! Még mindig jobb nőnek lenni, mint pasinak. Ne tudjátok meg, hogy mennyivel szívbemarkolóbb fájdalom azt átélni, hogyha:

* visszautasít, mert nem vagy +180 magas, amin nem lehet változtatni

* nem tekint rád férfiként, mert nem vagy sportos, férfias alkatú széles vállakkal (utóbbin szintén nem lehet változtatni)

* nincs karakteres arcod, igéző tekintettel és jóképű ábrázattal (nem lehet változtatni)

* nincs kellő vastagságú, méretű péniszed, amire minden nő vágyik a szexben (nem lehet változtatni)

...akkor milyen sz** érzés, amikor egy átlagos szürke lány is képes téged lecserélni egy jobb "húsra"/"termékre". Mert mi bizony azok vagyunk. Ja és akkor még a belsőt és egzisztenciát nem is említettem: diploma, pénz&sárm, férfias macsóság/kisugárzás stb.

Míg ti átlagos lányként is boldog kapcsolatban lehettek, kifejezetten helyes pasikkal is, addig egy átlag alatti férfi gyakorlatilag halálra van ítélve. A nőknek sokkal fontosabb a külső, mint fordítva!

2019. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
33%

Kezeltesd magad...

Vagy sportolj vmit. Legyen már önbizalmad.

Jesszus....


Nem vagyok kimondott szépség. Viszont jól érzem magam a bőrömben és kiegyensúlyozott vagyok , így mások is ezt látják, tehát "szép" vagyok összességében.

A titok az, hogy önmagad elfogadd.


21/n

2019. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Jò,igyekszem

Csak règen nagyon szèp voltam ès nehèz feldolgozni,hogy most elhìzott,öregedő...

2019. jan. 4. 17:19
 19/32 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy régen? Most hány éves vagy? A hízás ellen tudsz tenni: diétázni és sportolni kell.
2019. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Én a jó genetikàjú jóképü férfiakra vagyok irigy. Nem elég hogy jóképüek de még könnyen is izmosodnak. Ti lànyok nem vagytok akkora bajban mert ti igy is tudtok pàrt talàlni. Nekem viszont sose lesz senkim az biztos nem tetszem a nöknek.
2019. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!