Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szèp lányok! Ti irigyek...

Nem szèp lányok! Ti irigyek vagytok a szèp nőkre?

Figyelt kérdés
Sajnos èn most kezdek ès okos,bölcs tanácsokra számìtok.

2019. jan. 4. 16:25
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nem zabálok eltùloztam.

Eszem de nem mèrtèkell.

Nem tudom betartani.Nehèz!

Bűnös vagyok igen,rendszertelenül eszem.

Emellett mèg irìgysèg is.

Ès mèg sorolhatnám bűneim...

Ki mondta hogy egy hìvő tökèletes.

Nem az!csak igyekszik.

Kèt napja diètázom...😛

2019. jan. 4. 23:07
 32/32 anonim ***** válasza:

De. Én nem csak simán "nem szép" vagyok, hanem kifejezetten ronda. (És nem, nem csak én gondolom így, többen is szóvá tették már. A legfájóbb, hogy még így huszonévesen is vannak velem egyidős emberek, akik a "hátam mögött", de azért úgy, hogy én is jól halljam, gúnyolódnak rajtam..)

Néha, amikor nagyon nincs mit csinálnom, azon gondolkodok, milyen sorrendben plasztikáztassam át az arcom különböző részeit és vajon mennyibe fognak a műtétek összességében fájni nekem és ilyenkor alább is hagy a lelkesedésem..

Néha szuicid gondolataim vannak, mert tudom, nem érek annyit, mint egy szép, vagy legalább egy átlagos ember, sose lesz családom és egyedül fogok megrohadni. És már olyankor is mérhetetlen irigységet érzek, amikor a környezetemben más lányok panaszkodnak, hogy az utcán sétálva pl. részeg emberek szólogatnak be nekik perverz dolgokat, meg ilyesmik, mert hozzám még egy alkesz se nyúlna.

2019. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!