Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti környezetetekben is...

A ti környezetetekben is vannak emberek akik sokkal többet kapnak az életben mint amennyi járna nekik?

Figyelt kérdés

Elképedve tapasztalom, hogy jópár ismerősöm folyamatosan bulizik, haveri társaságokkal tölti az idejét, üdülni van még ilyenkor is valami 5 csillagos helyen. De mindemellett nem szakad bele az életbe. Nem milliomosok, nem tudom hogyan csinálja mindezt. De úgy gondolom, hogy sokkal többet kapnak bizonyos emberek csak úgy az élettől mint ami járna nekik valójában.


Szerintetek is vannak ilyenek?


2019. jan. 4. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy bárkinek járna bármi is az életben az oxigénen kívül. Vannak link ismerőseim, akiknek "bejött az élet", de mégis mit tudnék ezzel kezdeni, nem az én dolgom. Ráadásul nem is látok bele pontosan az életükbe, nem tudhatom, mit tesznek azért, hogy olyan életük legyen, amilyen, nem tudom, hogy van-e mögötte munka vagy áldozat, hiszen csak a felszínt látom. Inkább azzal foglalkozom, hogy nekem is meglegyen mindenem, amit szeretnék.
2019. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad mindig felülni a látszatnak. Az ilyen emberek más oldalról kevesebbet kapnak az élettől, mert felszínesebbek és nem tudnak igazán értékeset alkotni.
2019. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ajnos, engem is dühít, hogy pl. akik másokat kihasználnak, eltaposnak, rosszindulatúak, mindig ők boldogulnak, sikeresen, másokat manipulálva jutnak előre, dehát ezzel nem tudok mit kezdeni.
2019. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én is ezt tapasztalom. Megfigyelhetö van az az embertipus akinek egyszerüen minden összejön könnyü meló jó fizu stb stb. Meg van az akinek semmi se sikerül egyszerüen sose, meg ugye van az àtlagos emberek. Én ezért kezdtem el hinni a karmàban mert nem hiszem el hogy ez mind véletlen lenne. Lehet kinullàzni leszarom.
2019. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy van, ahogy írja a hármas meg a négyes.
2019. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "járna nekik"? Ezt ki dönti el? Te? Milyen alapon? Ha féltékeny vagy az a te bajod, de attól, hogy a neten szidod azokat, akiknek éppen úgy látszik, hogy jobban megy, mint neked, senkinek sem lesz jobb. Olyan nincs, hogy valakinek tökéletes az élete, legfeljebb te kívülről annak látod.
2019. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos èn is volt, hogy làttam, hogy valakinek kìvülről nagyon jól ment, extra dolgokat engedhetett meg magànak. A hàttèrben viszont az àllt, hogy màsokat kihasznàlt, azért tudott ilyem előnyökhöz jutni. Ezt úgy èrtem, úgy èlt mindig másoknàl, hogy nem fizetett semmit, rezsit sem, volt, hogy a saját kajàjàt sem (ugye ez csalàdon belül). Neki ez termèszetes volt, pedig ő jobban keresett mint akiknél èlt. Kívülről, aki nem làtott bele, nem èrtette, hogy van ennyi pènze. Èn is szomorúan tapasztalom, hogy a kihasznàlóknak àll a vilàg.
2019. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!