Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skizofén lennék? Többi lent

Skizofén lennék? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, az utobbi időkben észrevettem hogy másképp viselkedem.. Több személyiségem van, nem tudok uralkodni magamon.. egyszerűen késztetést érzek hogy ezt csináljam. Hamar dűhbe jövök, ezt már mások is észrevették sokan aztmondják hogy nagyon megváltoztam.. Ha egyedül vagyok úgyérzem követnek, figyelnek. Mindig más személyiség vagyok az elmémben, nem tudok Többször öngyilkos gondolataim voltak, párszor készültem már öngyilkosságra is, de ezek a személyiségek megállitottak.. Mi lehet ez? Vagy Skizofén vagyok? Eddig nem mertem elmondani senkinek,félek hogy elítélnek ez miatt.

2019. jan. 5. 17:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Aludni sem tudok ezek miatt, egész este ezek vannak a gondolatomba mindig más vagyok..Nem tudom magam kipihenni.. Ennek van valami gyogymodja? Vagy ki lehet nőni?
2019. jan. 5. 17:40
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős vagy? Használsz-e tudatmódosítókat? És orvos által felírt pszichoaktív anyagot? Van-e a felmenőid között olyan, aki pszichiátriai kezelésre szorult? Átestél-e az utóbbi időben traumán, veszteségen, abúzuson?
2019. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne vonj ilyen durva következtetést. Higyj nekem egyszer csináltam, nem jártam jól 😀

Ez depresszió is lehet, vagy valamilyen szorongásos nyavaja.

Hány éves vagy? És ezt a többszemélyiséget az elmédben hogy kell pontosan elképzelni? Hangokat hallasz?

2019. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

kettes vagyok


Köszi, megkaptam a prividet. Ez általad leírtak alapján nem valószínű, hogy skizofrén vagy. Nyugi.


Javaslom, kersd fel a suli pszichológusát. Ő majd intézkedik: téged megerősít, a téged piszkálókat leállítja. Addig keresd azok társaságát, akikben megbízol (szülők, nagynéni-nagybácsi) és stabil érzelmi hátországot tudnak neked nyugtatni. És próbálj meg se magadnak, se másnak nem ártani!

2019. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy több személyiséged van? Ennek nincs semmi értelme. Ha skizofréniát akarsz magadnak diagnosztizálni, akkor olvass utána pontosabban a tüneteknek. Megsúgom: a "több személyiség" nem tartozik ezek közé.
2019. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
A Rivotril és a hozzá hasonló ún. nyugtatók képesek ilyen tüneteket okozni. Nem szedsz véletlenül valami ilyesmit?
2019. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Félek másoknak ezekről bészélni. Nem is tudom hogy kezdjek bele másnak...
2019. jan. 5. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kettes és négyes vagyok


Elhiszem, hogy kellemetlen erről beszélned másoknak. Ne a következtetéseket (pl. azt, hogy félsz, hogy skizofrén vagy), hanem a tényeket mondd el az iskolapszichológusnak. Ez-és-ez bántott ekkor-és-ekkor, és most ott tartok, hogy... stb. Nyugi, fog ez menni! Nem eszik meg téged a pszichológus!

2019. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Bár igazad van. De megsúgom: a személyiséghasadás pont irracionálisan eltérő viselkedést takar. Ezért keverik sokan a disszoacitìv személyiség zavarral.

Ja meg a kérdező 13 szóval nem hiszem hogy annyira szeretné magát diagnoztizálni.

(2-es voltam)

2019. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis 3-voltam. A matek nem az erősségem 😀
2019. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!