Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire elítélendő a felfogás...

Mennyire elítélendő a felfogásom? Tényleg öreges vagyok?

Figyelt kérdés

Nos 20 éves egyetemista srác lennék. Valahogy úgy érzem nem nagyon találom a helyem.


Középiskolában elég bohóc voltam kb úgy álltam az élethez hogy lesz valami.

Felkerültem egyetemre gyökeresen megváltozott minden. Saját magamért kellett felelni és eltartani. És úgy érzem nagyon sokat komolyodtam. Nagyon elkezdett foglalkoztatni a jövőm , a munka.

Igyekszem dolgozni minél többet, keresem a jobbnál jobb lehetőségeket. Igyekszem informálódni , híreket olvasni stb.

Viszont jelen környezetemben , az egyetemen meg bárhol hasonló felfogású embert nem nagyon találok. Én vállalkozást szeretnék , én szeretnék kitörni és fejlődni. A legtöbb ismerősöm pedig egyáltalán nem.


Emelett volt egy több mint 2 éves kapcsolatom ami nem rég ment tönkre és elvileg ez is közre játszott hogy már én nagyon komolyan gondolkozok és hogy én már azon töröm magam hogy legyen valami egzisztenciám. Sajnos a volt barátnőm meg pont hogy egyre komolytalanabb lett amióta egyetemre került és csak a bulit látja meg hogy milyen poén , de elképzelése célja nincs nagyon.


Ettől független viszont nem vagyok otthon ülő. Sokat járok el otthonról társaságba. Ugyanúgy hülyéskedek meg baromkodok mint régen.

Jó időben motorozom. Szeretek új helyekre járni, új városokba.


Igazából a kérdés onnan ered hogy több ember mondta már hogy nyugger vagyok. Mert én buliba n iszok, nem dohányzok. Meg hogy elegánsan jelenek meg , meg hogy kinyaltan vagyok öltözve.

Meg engem a fesztiválok sem vonzanak, meg az ilyen baromságok.


Igazából bárki bármit mond nem nagyon foglalkoztat mivel én úgy hiszem hogy a jövőmért tenni kell. Majd 10 év múlva meg azok akik eljátszották a fiatal korukat sírnak hogy nem megy jól.


2019. jan. 6. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Most mit vársz, mit mondjak? Öreges vagy, igen.
2019. jan. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öreges vagy 20 évesen? Na, jól van menj már. Ebben a korban mindenki válságot él át mert semmi nem úgy van ahogy tanították és azelőtt gondoltad.
2019. jan. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én én én nekem engem ... ennyi maradt meg a fecsegésedből, most mit varsz ? Jol erezned magadat a bőrödben es tenyleg nem erdekelne mas akkor nem irtad volna ki ezt a magafényező szöveget, szép vasárnapot menj templomba vízkereszt van ,dícsértessék
2019. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából bárki bármit mond nem nagyon foglalkoztat"

Akkor miért írtad ki a kérdést? :)

2019. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mert fiatalon az elvárt hogy csak a buli, a fesztivál meg ezek foglalkoztassanak? Mert kb ezt látom a korombelieken. Nulla életcél csak ezekben gondolkodnak.
2019. jan. 6. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Senki nem várja el hogy csak bulizz ebben a korban.

2. Rosszul látod a korodbelieket.

2019. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem tökèletes vagy a leìrtak alapján :)
2019. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még szerény is! :D
2019. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!