Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kover 21 eves lanykent nem...

Kover 21 eves lanykent nem baj ha meg szuz vagyok? Ez nem ijeszti el nagyon a fiukat? Lanyok ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
engem szemely szerint elijesztene. de csak azert, mert aki meg 21 evesen is szuz annak biztos van valami baja, aztan nem akarok meglepeteseket magamnak
2019. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Van, akit elijeszt és van, akit nem. Nem lehet egyértelmű választ adni.
2019. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem, de miért nem fogysz le?
2019. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a legtöbb pasinán plusz pont.

Sokan keresnek kimondottan szűz párt maguk mellé.

2019. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Itt vagyok 23 éves/lovászfiú és még büszkén is mondhatom, hogy még szűzike vagyok! mindig is hánytam a műanyag lányoktól! XD
2019. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én is 21 éves vagyok, kövér és szűz. De nem a szüzesség ijeszti el a fiúkat, hanem az, hogy kövér vagyok.
2019. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

#3:

Csak közölném, hogy nem mindenki tud csakúgy lefogyni. Ez nem megy egyik napról a másikra.

2019. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Miért gond ez?

Én vékonyként, 25 évesen vesztettem el.

Ne foglalkozz másokkal, főleg ne kis taknyosokkal.

2019. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

nem gáz

nekem volt 20 éves szintén kövér barátnőm

inkább az zavart, hogy belül olyan volt, mint egy éretlen kislány, de közben meg azt hitte milyen érett, tipikus tini

2019. jan. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha 21 évesként szűz vagy, nem gond, a horoszkópodról nem tehetsz. :) Viccet félretéve; én (vékony) 28 éves szűz nő vagyok és nem tartom cikinek - akkorTe miért tartanád 7 évvel fiatalabbként? Örülj inkább, hogy ez a legnagyobb problémád, mert van aki épp most a kórházi ágyában tudja meg, hogy pár hónapja van hátra vagy valakit épp most lőtt fejbe a saját apja, miután éveken át bántalmazta. Az éld az életet és ne azt lesd, min kesereghetsz, hanem, hogy minek örülhetsz. Ha egyszer beüt a krach akkor bánni fogod, hogy ilyeneken bánkódtál ahelyett, hogy éltél volna.


Nem lehet, hogy ezzel a stílusoddal és nem az alakoddal taszítod inkább a fiúkat? Rengeteg túlsúlyos nő él aktív nemi életet.

2019. jan. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!