Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motiválatlan lettem, már csak...

Motiválatlan lettem, már csak a párkapcsolatom maradt, mit tehetnék, mert ez is problémás már miattam?

Figyelt kérdés

A sztorim, igyekszem tömören összefoglalni de nem garantálom, hogy sikerülni fog:

Egy szakterületre tettem fel az életem, több mint 20 éve csak ennek éltem. Tavaly történt egy súlyos balesetem, ami miatt nem folytathatom ezt a tevékenységet. Ez nem csak a hobbim, a mindennapjaim, hanem a munkám is volt. Gondoltam legalább elméleti síkon folytatom akkor tovább, de hamarosan a munkahelyemről is kirúgtak a több, mint fél éves lábadozási idő miatt (ezügyben a mai napig fejlemények vannak, de visszavenni már nem fognak, így lényegtelen a továbbiak szempontjából). Tehát egyszerre elvesztettem a kikapcsolódást nyújtó hobbim, a munkám, az életem. Állást tavasztól, a teljes gyógyulásomtól keresek. Addig itthon tevékenykedek, tanfolyamra járok, hogy legyen egy kis ösvény ami másfele visz majd. A párkapcsolatom maradt, a barátnőm mindvégig teljesen kitartott mellettem, mindenben segített, támogatott. Az utóbbi időben viszont úgy érzem teher vagyok neki, már nem velem szeretné a legtöbb idejét tölteni, sokat veszekedünk, nincs szerelmi életünk, csak a mindennapos tv nézéskor bújik hozzám, elutasító az ágyban, mondván, hogy fáradt. Ráeszméltem, hogy ez a sok itthon töltött idő biztos nagy terhet rótt rá. Áthívtam a barátait, had kapcsolódjon ki, én is elmentem a barátaimhoz. Ő azóta ha teheti a barátaival van, engem már el sem hív magával, pedig eddig büszke volt rám. Én is igyekszem kikapcsolódni, beülünk néha sörözni egyet, de titkon mindig haza vágyok, gyakran csak azért jövök el, hogy ne az üres szobában legyek nélküle. Sokat kedveskedek neki, randizni viszem, igyekszem minta férfi lenni. Holnap estére el kell mennem egy lánynak segíteni, mondtam neki, hogy késő éjjel, hajnalban érek csak haza. Azt mondta rendben, elmegy a barátokkal beülni valahova akkor. Sose féltékeny. Nekem ez furcsa és nem tudom mit tehetnék. Tudom, hogy az én önbizalmam és motivációm teljes csökkenése vezetett idáig. De mivel fordíythatnám ezt vissza?


2019. jan. 7. 14:00
 1/3 anonim válasza:

addig jó voltál neki, amíg dolgoztál, pénzt kerestél, most ez nincs, és hirtelen úgy kezel, mint egy kutyát?

legalább most rájöhetsz, hogy soha nem szeretett


dobd ki, hadd érezze, hogy hol van a helye

2019. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem erdemel meg teged
2019. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó,mint amit felettem írtak. Nyilván szeret ezért tart ki melletted. Attól hogy te nem tudsz valamit megcsinalni,neki empátiából nem kell ugyanezt tennie. Hadd csinálja,ami boldoggá teszi,hidd el,ha nem szeretne már nem lenne veled. Próbáld meg vele megbeszélni,hogy esetleg mi miatt nem szeretne veled házas életet elni,ha nem tudja akkor pedig terapeuta:)
2019. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!