Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejlesszem a humoromat?

Hogyan fejlesszem a humoromat?

Figyelt kérdés

Alapjába veve sokat nevetunk a tarsasagban. Főleg ha nem vagyok stresszes pl vizsgaidoszakba, na akkor semmi poén nem jön xd


Tehat szeretnem fejleszteni. Milyen stilusu konyveket erdemes olvasni? Esetleg konkrétumokat is irhattok ha van.


2019. jan. 7. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a stresszoldásra kellene ráfeküdj. Elolvashatsz akármilyen könyvet, betanulhatsz akármilyen humort-poént, ha nem vagy hiteles, nem fog számítani. Ezért ne a "humorod feljesztésére", hanem az önfelszabadításodra, relaxálásodra kellene fókuszálnod. Ha előveszed azokat a szituációkat, melyekben korábban stresszesnek érezted magad és elemzed őket, akkor rájöhetsz, hogy teljesen felesleges volt, hiszen nem dől(t) össze a világ, így képes lehetsz felülírni azokat a gondolatberögződéseket.
2019. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyeld Dr. Cox-ot:).
2019. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem humorérzéket nem lehet fejleszteni, az vagy van, vagy nincs.
2019. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogyne lehetne, mindent lehet. Hisz csak 1 téma kell akár. Pl nézzük kasza tibit eleg vicces. O is mindig kb az adott temabol csinál humort a musoraiban.


Stressz oldas lesz, majd ha vege a viszgaidoszaknak.

2019. jan. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!