Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vesz rá egy embert arra...

Mi vesz rá egy embert arra hogy töröljön?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam facebookozni. De néha kívancsi vagyok hogyan alakul az ismerőseim élete. Rákerestem fél éve a volt szomszéd srácra. Láttam megházasodott. Örültem neki. Most meg akartam nézni mi változott azóta. Látom nem vagyunk ismerősök. Ezer valahány ember közül mi oka lehetett kitörölni? 10 év alatt egyszer sem jutott az eszébe? Sose voltunk rosszban. Szüleink is jóba vannak.
2019. jan. 9. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem volt osztálytársak, sulistársak töröltek akikkel nem voltam rosszban.

Én is töröltem 1-2 ilyen ismerőst akikkel 3-4 éve beszélni se beszélünk.

Ez van sajnos.

2019. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ín is tettem így már. Láttam,hogy vqnnak olyan ismerőseim,akikkel egyáltalán nem beszélek,vagy nincs is semmi kontaktusom vele,így töröltem.
2019. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Időnként (kb évente) eszembe jut és olyankor törlök mindenkit, akivel egy éve nem is beszéltem. Ha nem vagyunk aktívan benne egymás életében, akkor számomra az annyit jelent, hogy én sem vagyok kíváncsi az illetőre és ő sem rám, így felesleges megtartani az ismerőseim között és rálátnunk egymás életére.
2019. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!