Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy 5èv utan is...

Normális az, hogy 5èv utan is megszakad a szìvem egy fiù utan?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aha
2019. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mármint csak nekem azok.

Kevèsnek èrzem őket,mivel folyton,ahhoz hasonlìtom őket,akit szeretek.

2019. jan. 10. 17:28
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
És ez itt a baj. Nem adsz lehetőséget a többi férfinek,de ha egyedül akarsz maradni a hátralevő életedben akkor hajrá.
2019. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En azt mondom, adj eselyt barkinek most. Csak legyel nyitott, tenyleg, nem azt mondom, hogy dobd magad oda azonnal egy pasinak, de ismerkedj meg valakivel es probalj meg ujra szeretni.

Lehet nem fogod annyira es ugyanugy szeretni, de latni fogod, hogy tudsz meg szeretni mast. De ehhez tenyleg az kell, hogy most eroltesd meg magad es szerezz valakit aki erdekel. Nem kell halal komolynak lennie a dolognak, de ennyi ido utan ideje akar csak kalandoznod vagy belevagnod valamibe. Nekem ez segitett.

2019. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Èrtem.Köszönöm!
2019. jan. 11. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!