Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a rossz fogú emberek?

Figyelt kérdés
Akinek szuvas, hiányos, elsárgult fogaik vannak.
2018. okt. 11. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
De
2018. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Elsárgult az nem hogyha a fogának az a természetes színe, nem pedig elhanyagoltság miatt elsárgult. (A természetes fogszín ugyebár elég ritkán egyezik a hollywoodi mosollyal, főleg minél idősebb vagy, mivel a zománc az kopik és nem termelődik újra.)


A hiány se zavar hogyha az illető pótolja a fogát, és a pótlást is tisztán tartja...

2018. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vesz körül olyan közeg ahol hiányos fogú emberek vannak, én szégyellném ha elől hiányozna látható helyen akár csak egy fogam is, elképzelni sem tudnám magamat.


Ennek ellenére alul hiányzik mindkét oldalt a két 7-esem, mindkettő tömve volt, egyiknek a fele letört egy szaros kenyér miatt ami bár puha volt, de sóból visszamaradt kavics vagy mi rágáskor rossz helyen volt.

A másik ínyig betört, azt is csak vésni lehetett.


Kicsivel átlag felett keresek, ennek ellenére mégsem pótoltattam még, mert nem érzem szükségét, pedig minden hónapban 100e ft marad a zsebben, mégis másra gyűjtök/fordítom.


Illetve láttam egyszer egy viszonylag dekoratív huszonéves csajt, aki épp nevetett és a felső 6os vagy 7es hiányzott neki, mégsem undorodtam tőle.

2018. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 10 évig “szenvedtem a fogszabályzóval”, vagy hogy mondjam.

Nálam az a normális, hogy ha nagyjából rendezettek a fogak, nem rothad vagy fekete és nagyjából megvan mind.

Nekem nem hófehér sajnos, csak egészséges csont színű... és sajnos nem is lehet feheriteni orvosi úton, mert sérült a zománc. Viszont cserébe se lyukas, se szívás se tömött fog, mind jó :)

Ha beszélek valakivel akinek hiányzik a foga hát oké, nem arra figyelek. De csókolózni képtelen lennék :/

2018. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem büdös addig nem zavar, de mikor a buszon a puszta lélegzésétől meg lehetne dögleni mellette, akkor azért idegesít.
2018. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem igénytelen, addig nem.

Mellesleg engem jobban bosszant, hogy fogszabályzáson szétcseszték a fogzománcomat, emiatt csak egyféle fogkrémet tudok használni, ami viszont legalább jó drága, érzékenyebbek lettek a fogaim minden nyavalyára... Ja, és idővel újra szétcsúszott, mert nincs elég hely a csontban a fogaimnak... Szóval nem tudhatod, kinek miért olyan a fogsora, amilyen.

2018. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindenki úgy él, ahogyan. Hiába ugatonám le a fejét, nem érdekelné, ha meg tudná csináltatni (illetve vigyázna a továbbiakban rá), ha nem.
2018. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A látványt ki tudom zárni a tudatomból, de a rossz szájszagot képtelen vagyok elviselni.
2018. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kollégam fiatal srac hianyoznak a fogai de kb mint a mounikashowba a szereplők van vagy 3 foga, cigizik, büdös a szája mint az emesztőgödör, 2 lepes tavolsagbol erezni. nemtudom, hogy a baratnőjének, hogy van hozzá gusztusa latasbol ismerem a csajt de eleg igenytelen lehet ha ez megteszi neki. Hanyinger kapdos ha a kozelemben áll. Igen nagyon zavarnak a rosszfogu emberek.
2018. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!