Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mást is idegesítenek a lenéző...

Mást is idegesítenek a lenéző vegánok?

Figyelt kérdés
Bűnös meg etikátlan húst enni meg ilyen szövegek...

2018. febr. 3. 20:08
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Mindenki szíve joga, hogy mit eszik, de nem szereten, ha letámadnak
2018. febr. 3. 20:16
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Vegán létemre én is utálom az ilyen vegánokat. De a húsevők között is akad szép számmal hasonló; mikor kiderül, hogy egy csomó mindent nem eszel neked esnek, mintha valamilyen bűnt követtél volna el. Ugyan az.
2018. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
30%
valamilyen szempontból tényleg ugyanaz, de a vérvegánság már lassan úgy működik mint egy vallás. erővel térítenek, fröcsögnek, ha nem hódolsz be, akkor inkább halj meg (nem egy videót láttam, amiben vegánok amellett érvelnek, hog pl sterilizáltatni kéne azt, aki nem vegán, mert annak a gyereke se lesz vegán, és ne szaporodjon az ilyen)
2018. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%

Szomorú, hogy vannak ilyenek, de ha minden idióta csoport idegesítene, rossz életem lenne.

Sajna nagy isten állatkertje.


Megjegyzem, szimpatizálok a veganizmussal és meg tudom érteni a (normális) vegánokat. De a beképzelt bigott vegánok a saját kis piedesztáljukon iszonyúak.

2018. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
58%

Nemrég láttam, hogy írták a húsevők egy vegánnak, hogy így dögöljél meg, meg úgy dögöljél meg, menjél legelni stb stb stb.


Valahogy, ha a többség próbál gyalázni bármiféle kisebbséget, azt jelentéktelennek érzik, de ha a kisebbség emeli fel a hangját, akkor azt sokkal durvább támadásnak veszik.


Vannak nyilván lenéző vegánok, de a húsevők kb átlagosan 5x annyira nézik le a vegánokat.

2018. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
34%
Nekem azzal van bajom, hogy erőszakosak, Meg szabályosan gyilkosságot kiabálnak ha valaki húst mer enni. És félelmetes hogy terjed ez a marhaság... Én nem cseszegetek senkit hogy egyen húst. Hagyjanak engem is békén a túlzott állatvédelmükkel.
2018. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Igen ez már olyan kezd lenni mint egy vallás és én is tiszteletben tartom őket meg alkalom adtán ennék is vegán ételeket, mert nyitott vagyok az újra, de nem tudnám a húst elhagyni és ezt el kell fogadniuk.


Az hogy etikátlan dolog húst enni meg ilyenek arra az a válaszom, hogy sok ember állattartásból él. Az etikus, ha valaki nem tud a gyerekének enni adni?

2018. febr. 3. 22:46
 8/37 anonim ***** válasza:
55%

Köszönjük az általánosítást...


" És félelmetes hogy terjed ez a marhaság..."


Ez max a te szubjektív, egyébként egyértelműen elítélő véleményed. Szerencsére veled ellentétben sokan veszik a fáradtságot, hogy utána nézzenek ennek.

2018. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
56%

" Az hogy etikátlan dolog húst enni meg ilyenek arra az a válaszom, hogy sok ember állattartásból él. Az etikus, ha valaki nem tud a gyerekének enni adni?"


Ez az érvelés nem működik, mégpedig azért, mert ilyen alapon a dohány és az alkoholipart is támogatni kéne, mert ezekből az iparágakból is rengetegen élnek. Mégsem lesz ettől még jó és szükséges a szereik fogyasztása.

2018. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
*temad (sry autocorrect)
2018. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!