Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a fákat ölelgető...

Mit gondoltok a fákat ölelgető emberekről?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon szeretek ölelkezni, csak a környezetemben a rövidebb ölelések a megszokottak, és ritkán van részem hosszabb ölelésekben. Egy könyvben olvastam, hogy a fáknak jól esik, ha megöleljük őket, és minket is energiával tölt fel, egy másikban pedig, hogy egyes fák "barátságban" állnak egymással, és az anyagokat átadják egymásnak, ebből kiindulva arra gondoltam, hogyha egy fa boldog lesz attól, hogy megölelem, azt megossza más fákkal is, ezzel pedig összességében jót teszek az erdővel, és saját szeretethiányomon is enyhítek kicsit.

Ti hibbantnak néznétek valakit, aki ilyesmit tesz?



2018. okt. 28. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát én nekem az első gondolatom az lenne, hogy tuti beteg aki fákat ölelget, de mivel ezzel senkinek nem okoz kárt, inkább ölelgesse a fákat, mint drogozzon. Mondjuk én jobban félek a pókoktól, rovaroktól, ezért nem is ölelgetném a fákat.
2018. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi válaszra számítottam 😅😅

Azért köszi!😄

2018. okt. 28. 20:39
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Nocsak. Vannak még tinik, akikre szüksége van ennek a világnak.

Egyáltalán nem vagy hibbant, sőt. Ez a fajta szentimentalizmus egyre inkább hiányzik a fiatalságból, pedig sokak életét könnyebbé tenné az ilyen szemléletmód. Talán ezért is érzed különcségnek. Csináld bátran! Ha esetleg kinevetne valaki emiatt, az az ő szegénysége. Én is öleltem már fát, nem egyszer. Tényleg jó érzés.

2018. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!😄

Hát, én párszor megtettem korábban is, de ma gondoltam rá, hogy szokást kéne belőle csinálnom, mert sokkal jobban érzem magam tőle.😁

Anya kicsit kinevetett, mikor megölelgettem pár fát, ez inspirálta a kérdésem.😅 Nem nézett hülyének, de furcsának találta.

2018. okt. 28. 20:50
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
A szomszéd Bálint bácsit elég gyakran látni fákat,villanypóznát ölelgetni hazafelé jövet a csehóból,bár szerintem ő nem azért teszi hogy a fa boldog legyen,mert van hogy le is hugyozza.
2018. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát igen, az kicsit más kategória 😅😅

Bár, ha részegen császkálnék az utcán valószínűleg én is ilyen módon közlekednék egyik fától a másikig dülöngélnék, ha nem lennék eléggé magamnál😂😂

Bár ehhez nagyon sokat kéne innom, és erre 16 éves, nem bulizós "jókislányként" nincs sok esélyem, max ferdénjárásig iszom le magam, évente párszor 😂 *légyszi az őszinteségem miatt ne bélyegezzetek selejtnek, csak szerintem finom az alkohol, és szülői felügyelet mellett néha szoktam inni 😅

2018. okt. 28. 21:00
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Hippi dolog, de aranyos...
2018. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Metionin ***** válasza:
63%
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Ha szereted a kutyákat, akkor akár mehetsz állatmenhelyre is ölelgetni őket, ők viszonozzák is.
2018. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha ilyesmivel találkozok azon mindig elmosolyodok egy kicsit de nem rossz értelemben.Örülök hogy napjainkban a sok megkeseredett ember mellet van akik ebben a jó értelemben eltérő.Talán egy kicsit irigykedek is azokra akik ilyesmiket tesznek.Mivel másnak nem ártasz vele és ennél azért sok rosszabb dolgokat is csinálhatnál.Nemigen gondolom hogy másnak problémája kéne hogy legyen ezzel.Az meg hogy valaki furcsája ezt vagy egy kicsit kinevet érte természetes reakció ezzel sokan nem lehet tenni de törődni sem kell túl sokat vele.
2018. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerlek, nem ismerem a történeted, így nem tudlak hibbantnak nézni. Vannak emberek a környezetemben, akik ha fákat ölelgetnének, igen, hibbantnak nézném, mert nagyon egos ember(ek), soha sem fognak fát ölelni.
2018. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!