Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is képmutató...

Szerintetek is képmutató duma, hogy:"Nem a külső számít, hanem a belső"?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztaltam,hogy a külsőm miatt utasítottak el..43/férfi vagyok.Minek szajkózzák az emberek ezt a nyilvánvaló hazugságot??
2019. jan. 11. 17:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

"Egy depressziós lelkileg alul lévő lány pedig megbecsüli aki mellette van és tiszteli, és nem más srácokkal beszélget meg posztolja a seggét nekik."


Eddig a pontig szimpatikus volt a válaszod, de itt teljesen elvágtad magad. Durva, hogy azért akarsz lelkileg sérült lánnyal járni, mert neki biztos nem lenne elég ereje elhagyni téged. Ez a Broken Bird Syndrome ( [link] és baromi undorító dolog. Vajon valójában minden "rendes" srác arra hajt, hogy találjon magának egy Broken Bird-öt, hogy szépen ki tudja használni a lány sebezhetőségét?

2019. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kihasználás, de aki megtanulja becsülni azt aki mellette áll és szereti az egy teljesen másik dolog.
2019. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

De igen, te kihasználnád, olvasd csak el, amit linkeltek neked. Beteg vagy.

Az pedig meglepő lehet számodra, hogy nem csak két véglet van a lányoknál.

2019. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, csináljatok amit akartok :) Értetlen gyökerek lesznek szivesek nem írni többet nekem mert semmi kedvem reagálni, és nem is fogok szerintem :) Aki normálisan felfogja amit írtam, az érti. Bőven elég.
2019. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Szegény lány.

Ha meg tudja, hogy csak úgy tekintettél rá, mint könnyű prédára még jobban össze fog törni.

2019. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy.. Nekem nem kéne beképzeltt önbizalommal teli netes kis ribi. Viszont a mai korombeliekkel ellentétbe én egy egész életre választanék egy valakit, ami a 98%-ról nem mondható el. Nem vagyok szent, viszont egy exet se akarok magam mögött tudni, ez van. Egy depressziósabb visszahúzódóbb lánnyal pedig nem csak megértenék egymást de kisegíteni is tudnánk egymást (Volt már nem egy ilyen, csak épp nem barátnő volt)

Szóval aki akar az tud, érted :) Viszont ez egyrészt össze is köt. Aki pedig magányos kirekesztett (én is az voltam magányos pedig még vagyok is) az emgtanulja tisztelni azt a kivételt aki nem olyan mint a többi és kiáll mellette elfogadja szereti. Eszembe sincs bántani egy lányt, se fizikálisan se mentálisan sehogy. Csak nem értettétek a lényeget, bár igy utólag lehet csak én fogalmaztam félreérthetően.. Csak nem volt kedvem regényt irni.

2019. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Így már kicsit érthetőbb.

Figyelj, korodbeli vagyok. Nem vagyok se Snapchat ribi se depressziós. Rengeteg vagyunk a kettő között.

2019. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én azt értem hogy vannak a kettő között, de például egy lány aki nem élt át ilyeneket, szerinted mikor fogadná el hogy hogy néz ki a karom és hogy néha instabil lennék lelkileg? SZerintem soha, és változni nem fogok az önbizalommal teli kis lánykákért.
2019. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Miss Endzsi ***** válasza:
Tudod, az önbizalom egészséges dolog ám.
2019. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem is egy lányért kéne abba hagynod ezt.

Hanem magadért. Szerinted lehet így rendesen élni? A saját lelki és testi épségedért kéne meggyógyulnod.

2019. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!