Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is képmutató...

Szerintetek is képmutató duma, hogy:"Nem a külső számít, hanem a belső"?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztaltam,hogy a külsőm miatt utasítottak el..43/férfi vagyok.Minek szajkózzák az emberek ezt a nyilvánvaló hazugságot??
2019. jan. 11. 17:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan erről szól a cikk, amit linkeltem:


"Men who fall for women with deeper emotional issues—i.e. alcoholism, drug problems, or have been emotionally or physically abused—have broken bird syndrome. Don’t get me wrong, we all have issues, but this type of woman’s wings are broken to the point that she can’t soar on her own. A man with broken bird syndromewill flock to these types of “damaged” women in hopes of fixing them. Best intentions aside, they don’t actually want to help them. These men will claim that they are offering love and support, but in turn they are hiding behind these broken birds. In doing so, they don’t have to emotionally move on themselves or deal with their own problems."


Persze, mert majd két érzelmi roncs biztos tud segíteni egymásnak. Hol élsz te, valami nyálas, irreális tiniregényben?

Valójában csak azért akarsz párkapcsolatot egy megtört lánnyal, hogy a megmentő szerepében tetszeleghess, és egyáltalán ne kelljen változtatnod magadon. Biztos egyszerűbb ezt választani, mint elmenni egy pszichológushoz és rendbetenni az életedet.

2019. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
pedig igenis lehetne egymásnak segíteni ;) De ezt te sose fogod megérteni, szóval itt végeztem is :) Heló
2019. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni lehet, a nővérem is így ismerte meg a szerelmét.

De ők véletlenül ismerkedtek meg, nem úgy kerestek valakit, aki lelki bajokkal küzd.

2019. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem számít a külső, csak és kizárólag abban az esetben, ha nagymértékben el van hízva, egyébként nem.
2019. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én sem "direkt" akarom megismerni mint társkereső meg ilyenek. Nekem az ilyen ismerkedős privátok is erőltetettek és nem jönnek össze. Csak úgy dumálni beszélgetni megismerni egymást.. De ennyi :/
2019. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez is ilyen jaj meg kell felelni mindenkinek hülyeség. Igen is számít a külső IS.
2019. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor lát téged életében először az illető, amikor bepróbálkozol nála, akkor a külsődet fogja nézni, mert mást nem tud. Társkeresőn is ez az elv érvényesül, mert megteheted, hogy nem lépsz semmiféle kontaktba azzal, aki első ránézésre nem nyerte el a tetszésedet. A "belső számít" abban az esetben lehet igaz, ha valamilyen rajtatok kívül álló oknál fogva "kényszerültök" megismerni egymást, nem pártalálási célzattal.
2019. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#Death to the Pumpkin

Tökéletesen fogalmaztad meg. És az, hogy valaki külsőre nem jön be, nem jelenti feltétlenül azt, hogy az illető ronda vagy ápolatlan. Ez zsigeri dolog. És ha nem jön be, már soha nem tudjuk meg, milyen valójában.

2019. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!