Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tartós munkanélküliek! Mióta...

Tartós munkanélküliek! Mióta nincs munkátok?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek?

2019. jan. 11. 17:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
10! Majd ha kiküldenek több százezres csekket, mert nem fizetted akkor nevess...
2019. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
13%
Le nem csuknak miatta, szóval hidd el jót fogok rajta nevetni. (persze ha még itt leszek egyáltalán) dolgozni úgysem fogok, szóval levonni nem tudják :)
2019. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Levonni nem. De kimennek és lefoglalnak tárgyakat annyi értékben. Miből netezel?
2019. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nincs a nevemen semmi. Szüleimnél lakom. Szóval ide jöhetnek.., be se lesznek engedve :D
2019. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

9-nek: 8 vagyok

de nagyon zavaró és nagyon gáz, hogy nem találok melót - főleg akkor amikor mindenhonnan az jön szembe, hogy MUNKAERŐHIÁNY!

de sajnos van egy olyan betegségem - szem - ami miatt nem dolgozhatok akárhol... :(

2019. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15! Milyen betegséged van ha megkérdezhetem?
2019. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#12, Es a szuleid karbatett kézzel nezik hogy egy naplopo élősködő vagy. Szép család lehettek...
2019. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14! Amíg a szüleid dolgoznak hogy mindent pic.sád alá tegyenek te mit csinálsz egész nap?
2019. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én kreatív hobbikkal, főzéssel, a lakás normális rendben tartásával és sporttal el tudnám ütni az időt.

Egyszer már 3/4 évet sikerült, rokon súlyos betegsége miatt. Inkább mellette kellett lennem majdnem 0-24-ben, nem volt folyamatosan dolgom vele.

Rend volt, főztem magamra (rá sajnos már nem kellett), horgoltam, rajzoltam, olvastam stb.



Szóval a mit csinál egész nap része személytől függ, beállítottság, introvertáltság, kreatív hobbik...

2019. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az aki 100 millió állásinterjun volt vagy el se jutott odáig, az hogy talaljon munkát? Persze most majd fognak jönni,dehát ott a gyár, ott a gyorsétterem akarmi.

Nem sokan birjak az ejszakai muszakat,gyarakba meg 4 muszakba kell tolni.

En is munkanelkuli vagyok. Ahh mondtak csinaljam meg a villanyszerelo szakmat mert hiányszakma, aztán srhova sem hivnak dolgozni,drága szerszámokra meg nincs pénzem, még segédnek sem vesznek fel,mert hogy nincs gyakorlat es Peströl beszélek.

Persze ha valakinek se jogsi, se pénz, se szerszám, akkor munka sem. Csak ezeket az ember munkával keresi meg,akinek a szülei nem segitenek,.

Az a baj van hogy a mai világban senkinek sem adnak egy esélyt sem, mert ha elba..ol vmit,akkpr a munkáltatonak sulyos penzt kell kifizetni,igy tehát marad a gyár,vagy a munkanelkuliseg es az otthonlét.én nehezen viselem, 6 éve vagyok ,miota elvegztem a szakmát. Alkalmi munkaim, voltak ugyan , de a nagyreszet az elmult 6 evnek itthon toltottem,jha es nekem nem segitenek a szuleim. Most jelemleg alkalmi munkabol havi 150 ezer megvan, de csak evi 90 napot dolgozhatok vagyis csak evi 5 honapot.

2019. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!