Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Elkéstem az egyetemmel? 23 évesen tanárszak elkezdése?

Érettségi után dolgozni mentem -amit bánok-, mert nem volt ötletem a továbbtanulást illetően, de már akkor felvetődött a tanárság, csak nem tudom. Elmaradt.

Szóval most itt vagyok 23. életévem betöltve. Nagyon bánt, hogy akikkel érettségiztem azok lassan megkapják a diplomájuk, fiatalon (25 >) én meg sehol se tartok, hanem most kezdeném.

30 év körül lennék, ha belevágok.

Szerintetek belevágjak? Nem indulok hátrányként idősebb pályakezdőként?

A válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanulás, tanár szak

jan. 12. 21:00  Privát üzenet  

A válaszok
Ha biztosan tudod, hogy ez az, amit szeretnél, akkor vágj bele minél előbb, nem vagy elkésve semmivel. Én idén kezdtem el az egyetemet, 22 éves vagyok, de vannak nálam idősebbek is bőven. Én azt vettem észre, sokak nem most érettségiztek, szerintem utána rengetegen nem találják az útjukat, dolgoznak, szakot váltanak, újraérettségiznek stb. Nem vagy egyedül. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 21:11 Privát üzenet
grafno nevű felhasználó válasza:

Olvass utána mivel jár egy tanári állás manapság. Szerintem nem sokan maradnak önszántukbol a pályán.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 21:11 Privát üzenet
Én 26 évesen végeztem és abszolút nem éreztem hátrányban magam. Sőt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 21:24 Privát üzenet
Sosincs késő, ha meg van a célod akkor indulj el, sok sikert és hajrá :-)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 13. 04:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alig 24 évesen késő elgondolás egy tanárszak elkezdése? Hagyjam vagy vágjak bele?
Volt valaki úgy egyetemmel, hogy egy ponton elege lett?
Mit mondjak egy állásinterjún, ha megkérdezik, miért csúsztam egy évet az egyetemmel?
Ha már végzek az egyetemmel, de olyan jó a félévem, hogy kapnék ösztöndíjat, akkor a következőben már nem jár ugye?
Ti bemernétek vállalni egy rész munkaidős állást egyetemmel párhuzamosan?
Hogy lehet megoldani nappali tagozatos egyetemmel a szülőktől való különköltözést albérletbe?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!