Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Te mit gondolsz az ilyen emberekről?

attention whore:

Label given to any person who craves attention to such an extent that they will do anything to receive it. The type of attention (negative or positive) does not matter.

Képes lennél jól kijönni egy ilyen emberrel, ha jobban megismernéd

Szerinted van olyan tulajdonság, ami ellensúlyozni tudja azt a tényt, hogy az illető "attention whore"?

Mi lehet az oka annak, ha valaki így viselkedik?

jan. 12. 21:04  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

* ha jobban megismernéd?

# 1/3Időpont jan. 12. 21:05 Privát üzenet
Nem szimpatikus, inkább kerülném a társaságát egy ilyen embernek. Okozhatja esetleg, ha valakire nem figyeltek a szülei, az iskolában elnyomták, vagy ilyesmi.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 21:14 Privát üzenet
TR75 nevű felhasználó válasza:

Ismertem egy ilyesmi embert. Szánalmas volt. Ráadásul képtelen volt elviselni, ha valahogy (akár szándékosan, akár akaratlanul) elterelték róla a figyelmet.

És nem meglepő módon finoman szólva sem jöttem ki jól vele.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek az "én megmondtam" típusú emberekről?
Mi a véleményetek a tafofil emberekről?
Mit gondolsz a babonás emberekről? Mennyire normálisak? Mennyire tanultak?
Mit gondoltok az olyan emberekről, akik folyamatosan kipróbálnak valami extrém sportot?
Mit gondolsz az olyan emberekről akik beképzeltek, pedig nem különbek a többiektől de még is azt képzelik magukról?
Mit gondoltok a fákat ölelgető emberekről?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!