Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a férjemnek...

Hogy mondjam meg a férjemnek hogy büdös a szája?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve érzem, de nem mertem neki mondani, mert nagyon sértődékeny. Elég nagy hisztit csapna, meg szegénynek nincs túl sok önbizalma. Sajnos volt, hogy bántalmazott is(megütött) engem meg a közös lányunkat. Hogy mondjam meg neki? 35/N

2019. jan. 13. 05:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként a "De büdös a pofád, rák egye a beled!" Elég lesz. Nem kell költöi szöveg.

Ha netán ezért is megver, legalább tudsz csináltatni látleletet, amivel ne felejts el elbattyogni a rendőrségre. Gyermek érdekében pls!

2019. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
2019. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
10%
Mennyi idióta nö ír ide. Hàt nekünk is volt régen verekedés a családban, de ez természetes volt 20 éve, hogy a férfi veri a feleségét meg rendbeteszi a gyereket. Engem is vert apám, még is azt mondom az olyanból sokkal rosszabb család lesz, ahol nincs verekedés. Ha anyám el próbált volna válni, pisztollyal jött volna utánunk és lelött volna mindenkit.
2019. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
15%
tüdő vagy orrmelléküreg is lehet
2019. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%
23! Nem mindenki cigány, nálunk ez nem volt divat. De még a nagyszüleimnél sem.
2019. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Hú de xar házasságotok van.
2020. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

Úristen.

Tán csókolózni akarsz vele vazze?


Nem mindegy milyen a szaga? Ver titeket b@szki!

És még ő a szegényke, akinek nincs önbizalma.


Jézus gyere le

2020. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Készíts rejtett kamerás felvételt, mondd meg neki, hogy Robi, büdös a szád, ő jól megsértődik, és elver téged, te mész egyből az orvosi látleletet felvenni, aztán azzal a rendőrségre feljelentést tenni kapcsolaton belüli erőszak miatt, távolságtartási végzést kérsz, és benyújtod a válókeresetet.


Többet nem kell szagolnod a száját, és letojod, hogy büdös-e, vagy illatos.

2020. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
88%

#23 És látod olyan is a reakciód. Véded, amikor evidens, hogy rossz, szerinted miért törvényellenes?


Kedves kérdező. Úgy fogok veled beszélni, ahogy egy normális emberrel szoktam, mert feltételezem, hogy az vagy. Mondd meg állj a sarkadra szépen és mond a szemébe, vagy ha nagyon nem akarod, akkor vezess be egy ilyen "havonta elmegyünk a fogorvoshoz csak, mert"-dolgot. Egyébként szerintem nagyon szánalmas, ha egy férfi kisebbeket ver, főleg ha nőket. Ha ezt én tiniként be tudom ismerni, akkor neki is be kéne. Meg ha ezen megsértődik. Én már régen elváltam volna, de persze ez nem az ő hibája, a neveltetése volt rossz. Ajánlom, hogy néhány helyzetben hagyd egyedül, ez egyébként sokat segíthet a férfivé válásban. Ha a korom miatt megkérdőjelezel, akkor nekem mindegy, de azért elárulom, hogy nem kevés pszichológiai könyvön rágtam át magam.

2020. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
11%
egyszer közöld vele kedvesen egyszer mérges lesz de utána már figyelni fog rá
2020. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!