Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a férjemnek...

Hogy mondjam meg a férjemnek hogy büdös a szája?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve érzem, de nem mertem neki mondani, mert nagyon sértődékeny. Elég nagy hisztit csapna, meg szegénynek nincs túl sok önbizalma. Sajnos volt, hogy bántalmazott is(megütött) engem meg a közös lányunkat. Hogy mondjam meg neki? 35/N

2019. jan. 13. 05:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
23-as te ritka nagy értelmi és érzelmi toprongy lehetsz, kérlek, ne szaporodj! Nem, 20 évvel ezelőtt se volt normális, bűncselekményt támogatsz, és olyan is lettél sajnos, mint a toprongy családod.
2020. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
64%

Basszus...

Nőlj fel agyban is.


Rengeteg ember olyan dolgokat tud itt írni, hogy sokkol, majd kinevetem.


Képzeld, mi emberek tudatos tudattal rendelkezünk, aggyal, elméletben IQ és EQ-val.


Az más kérdés ki hol ragadt meg.


Kommunikáció rengeteg mindent megold, ha 2 értelmes ember beszél.


Mi pl van hogy reggel puszit adunk, ha pedig szagos, oda mondjuk a másiknak vagy mi magunk távozunk a mielőbbi fogmosásra.


Semmi szégyelni való nincs ebben párok közt.


Olyan természetesen kellene beszélned hozzá, mint magadhoz.


Hiszen a párod elméletben a másik feled, akire rátaláltál az életben.


Ha nem megy egy ilyen apró dolog se, bele se merek gondolni mennyi megoldatlan probléma s halgatás lehet a kapcsolatodban.


Bocsánat a kifejezésért, de egymást elégititek ki szexuálisan a 0cm-en belüli távolságban vagytok és erre nem áll rá a kis szád, hogy kimondj egy tényt?


Gondolj bele:


Az a párodra nézve ezerszer cikibb, ha idegen vagy más modja meg neki a tényt.


Előzd meg!


Párommal van, hogy egymást ellenőrizzük pl üzleti talik előtt, közben, nincs-e kellemetlen szagunk.

Zakóba melegben ver sokszor minket a víz.


Ellenörző csók és ölelés.


Nem szokott gond lenni, de egyszer volt, hogy bevettünk rágót s mehet a duma.



Számomra az olyan emberek nem minősülnek párnak, akik ilyen helyen a párjuk háta mögött kérdeznek ilyen témákban vagy:

Mit vegyek évfordulóra, mit vegyek ajándékba?

Vagy szexuális dolgok...



Bakker ő az, aki ott van személyesen, ő az aki ismeri az illetőt (szégyen hogy évek alatt nem jutnak olyan szintre, hogy tudják mi a jó a másiknak s nem mernek kommunikálni dolgokról), ő él vele s talizik...


Picit gondolkodjunk már emberek.


Neked pl hogy esne az, hogy egy idegen mondja meg a szagodat?

Jobb lenne ha párod mondaná, nemde???


G o n d o l k o d á s


De volt, hogy anno volt meló helyemen mindenki cikizte s kibeszélték az egyik embert a háta mögött, hogy milyen büdös szaga van.


Majd én félre hívtam akkori újoncként az illetőt és elmondtam neki, hogy nagyon érezni csináljon valamit, mert jellemetlen és a nyomorult nép rajta nevet, pletyizik.


Sőt tanácsot is adtam, ha sima dezodor nem jó miket próbáljon, az egyik gyógyszeres készítmény segített neki.


"jó illata lett, mi történt?"

"veletek ellentétben nem pletyiztem, égettem őt, hanem beszéltem vele..."


Majd ott hagytam a betokosodott népet.


Mondd ki, ha megsértődik az pedig arra utal, hogy nem valami intelligens ember lehet.

Holott a te s első sorban saját érdekében szólsz!


Ha valakivel ennyit se lehet megbeszélni, minek vagy vele?


Felnőtt emberek vagyunk, nem állatok, nem gyerekek.


Inkább sértődjön meg, s változtasson.


Büdös szájúval le se állnék beszélgetni, nemhogy megcsókolni.


Legyen azért igényed.

2020. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
5%
Látom kommentekbe megy az alacsony szinvonal... Gratulálok... s ilyenek nevezik magukat embernek.
2020. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem értem, a 23-as honnan veszi, hogy nők írnak ide csak... Az összes férfi körülöttem undorodik az olyan szemetektől, mint ő és a gusztustalan apja.
2020. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a megsértődés következménye egy jó kis verés.
2020. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
25%

Peldamutatas motivacio.

Engem pàomban az zavart hogy nagywc utan nem mossa meg magàt.

En nagywc utan feszt azon pattogtam mindig hol talàlok törölközöt megyek a fürdöbe es hasonlok. Es meg is dicsert egyszer hogy olyan jo bennem az hogy wc utan is azonnal vihetne az àgyba harmatosan.

Es nicsak igénye lett arra hogy ö is hozza ezt a formàt!


Szoval feltünöen pepecselnék a fogammal beallitanék olyan pici kefékkel ami a fogközöket is tisztitja, tulpspilàznàm a témàt, vinném magammal rutinfog ellenörzesekre, a belsö igényét alakitanàm ki erre. Hogy ö maga szükségét erezze.

2020. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Pontozz le nyugodtan de nem bírok szó mellett elmenni amellett hogy felel én vagytok tartva a gyerekeddel a férjedtol. Én a testvérem meg a bátyám is így voltunk és hosszú hosszú pszhiologus általi beszélgetések kellettek hogy valamennyire tovább tudjunk lépni. Ertem azt ha te neked ez így jó érthetetlen okokból de a gyerek életét legalább ne nyomorisd meg. Amúgy is milyen hazzasag az amiben ennyiért nem lehet szólni a másiknak?
2020. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!