Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tesztek, ha tartósan nem...

Mit tesztek, ha tartósan nem tudtok elaludni, mert mindig időre kell kelni? Lent

Figyelt kérdés

Szóval, 30 éves vagyok, és amiota az eszem tudom, mindig ez van. Hogy lefekszem aludni, és ha sikerül is elaludnom, félébredek többször éjszaka. Most 5kor kell kelnem, de sokszor már 3kor megebredek, es ha vissza is alszok 20-30percenkent folyamatosan felebredek. Elaludni is nehezen megy, mert tudom, hogy kilenckor le kellene feküdnöm, hogy kialudjam magam, de ez lehetetlen. Ha nem kell időre kelnem, nincs ilyen bajom, alszok, mint a bunda. Nem a múltban szeretnék vajkalni, az mar megtortent, tudom, kb miktol van ez, de a a problemam attol nem oldodott meg. Fokent olyanok valasza erdekelne, akik maguk is ateltek ilyesmit, es sikerult megoldaniuk. Gyerekem meg nincs, a kapcsolatom is rendben van, jelenleg nincs nagyobb problemam az eletemben. A multban volt sok, a nem letezo gyerekkoromban meg tobb, de mondom, ezzel mar jartam szakemberhez.

Ez a problemam egyszeruen sehogyan sem oldodott meg.


2019. jan. 14. 15:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, ebben is igazad lehet. Biztos van valami ilyesmi, de nem igazan tudom, mit tehetnek h rajohessek, mi az. Voltam tobb pszichologusnal, eletmodtanacsadason es meg egy pszichiaternel is, ezen a gondon egy sem segitett

Eleg sok penzt beleoltem mar, meg idot is (videki kisvarosban lakom, helyben nem volt semmi) most mar eljutottam odaig h nem nagyon dobnek ki tobb penzt idot es energiat feleslegesen.

2019. jan. 14. 16:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Stresszeled magad, porog az agyad, ezert nem tudsz aludni. Jobban ki kell faraszd magad, vagyis sportolnod kell. Edzes kozben lehet gondolkodni, es a gondolatok altal teremtett feszultseget azonnal ki is tudod adni magadbol. Hidd el, 1 ora futas utan nem lesz nehez agynak esni.
2019. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Heti 3-4 alkalommal edzek. Emellett naponta 20 percet jogazom is... Hidd el, nem segitett. Sok mindenben igen, de az elalvasomon nem.
2019. jan. 14. 17:36
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem ugy kell elkpezelni, h minden este ez van, de 10 alkalombol kb 7ben igen.
2019. jan. 14. 17:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is a stressz ellen kéne tenned valamit. Ez zavarja állandóan az alvásodat.
2019. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Voltál már alvás vizsgálaton?

Nekem ott derült ki egy olyan probléma, ami miatt nagyon rosszul aludtam.

2019. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!