Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki meg tudná magát védeni?

Mindenki meg tudná magát védeni?

Figyelt kérdés

Minden férfi tud annyit verekedni, hogy egy szemtől szembeni ökölharcban ne üssék ki?

Nem verekedtem még, igaz nem is szeretnék, de nem tudom, hogy mire lennék képes, nem egy tőlem sokkal erősebb ellen mert az egyértelmű zakó.

Min áll vagy bukik az egész?



2019. jan. 15. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, h mindig, ha belém kötnek többen vannak es olyankor gyorsan elmegy a kedvem a verekedéshez.
2019. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tanultál semmilyen küzdősportot,akkor simán kiüthetnek(Persze ha tanultál,akkor sincs rá garancia,hogy nem fognak)Egy kicsit gyakorlottabb kocsmai bunyós tudja,hogy hová üssön neked,pl.állcsúcs,halánték.Ha nem védesz jól,akkor annyi.

Úgyhogy ez nem úgy működik mint a filmekben,ahol minden férfi tud bunyózni.

Számít a gyorsaság is,az erő is,és a gyors helyzetfelismerés,technika.

2019. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem tuti kiütnének mert képtelen vagyok egy embert megütni. Mondjuk mégsem biztos mert a védekező reflexeim jók, így lehet elhajolnék és tipli. Én a megbeszélés és az eszközök híve vagyok ha konfliktus van. Lefújom vagy sokkolóval leteszem.


25F

2019. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ööö szóval nem vagyok férfi, de amennyire én látom a dolgokat :


Még a képzett bokszolókat is kiütik néha, egy képzetlen embert gondolom könnyebb.

Ha valaki képzetlen, akkor azon múlik, (főleg képzetlen ellenféllel szemben) hogy melyikük agresszívebb és szívósabb.

2019. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tudná megvédeni magát. Testsúly, reakció, taktika számít inkább.
2019. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!