Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz elvégezni egy tanárszako...

Nehéz elvégezni egy tanárszakot? Humán szakpárt

Figyelt kérdés

Idén mennék tanárira, csak nagyon nem vagyok tisztában az egyetemi életet illetően semmivel :'D


Nehéz egy tanárszak?

Milyen az órarend?

Meddig tart egy nap az oktatás?



2019. jan. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem eddig észre, hogy sokkal több órájuk van, mint átlagban egy egyetemistának szokott lenni. A nehézség a szakpártól függ.
2019. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

töri-kommunikáció

vagy töri-magyar

2019. jan. 15. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A töri-magyar szakpár azért lehet nehéz, mert mindkettőhöz nagyon sok lexikális tudás kell. Plusz a nyelvtan része, ami húzósnak tűnik.

Az változó, hogy meddig tart egy tanítási nap, attól függ mikorra rakják az órákat, egyik ismerősöm hasonló szakpáron van és ő kb. reggel 8-tól este 6-ig lesz bent majdnem mindennap a következő félévben, ami elég húzós.

A tanári szakon meg sűrűn előfordult, hogy ütköznek az órák, bár ez is megoldható.

De amúgy ha bármi kérdésed van nyugodtan írhatsz.:)

2019. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nehéz. Ha érdeklődsz a szakpárok iránt és imádsz a szabadidődben is velük foglalkozni, akkor élvezni fogod és nem érzed nehéznek. De ha kínok kínját éled át a könyvtornyok láttán, amiket el kell olvasnod, akkor biztos nehéznek fogod érezni.
2019. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A töri-magyaron rengeteget kell olvasni.

Amúgy szakpártól függ, mennyire nehéz, valóban több az óra sokkal, mint egy BA szakon, ráadásul kevesebb kreditért általában.

Az órarend olyan, amilyet összeállítasz, sok dolog ütközik, de pl. pénteken kb, sosincs óra.

2019. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!