Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a rossz...

Hogy szokjak le a rossz szokásaimról?

Figyelt kérdés

Van két rossz, undorítónak mondható szokásom.

Ezektől szeretnék megszabadulni.


Hogy tudnék?



2019. jan. 16. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne, ha elárulnád mi is az a két rossz szokás.
2019. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mik azok a szokások ha szabad kérdeznem?
2019. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kiskoromban eltört a csuklóm és a gipsz, ami ott volt, annak tetszett az illata. Azt néha-néha szagolgattam, majd valahogy (nem tudom hogy) elkezdtem a körmömet is, ami szerintem nagyon undorító. Természetesen koptatom is.


Barátnőm már szólt rám többször is, de hiába nem fejeztem be. Szeretnék leszokni, elhatározom egyik nap (vagy pillanatban), hogy befejezem, de akkor sem, észre se veszem már amikor csinálom.

2019. jan. 16. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Én körömrágós voltam. Eldöntöttem, hogy leszokom róla, mert nagyon csúnya volt a körmöm és nem mertem soha se kifesteni, elmenni körmöshöz. A leszokásomat az segítette, hogy sok internetes cikket olvastam arról, hogy miért rossz (fertőzések, szervi problémák...) Amikor rágni akartam mindig ezeknek a tartalmát idéztem fel. Azóta már nem is gondoltam arra, hogy körmöt eszek.

Javaslom te is keresgélj ilyen negatív lehetséges következményeket és kontrolárd magat, mert anélkül nem fog sikerülni

Remélem segítettem

2019. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn folyton csùnyán szipogok.

Ès nem veszem èszre.

Parfümözd be a körmöd 😄

2019. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy mártsad èlesztőbe az büdi :)
2019. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!