Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » FONTOS! Hogyan lehet leszokni...

FONTOS! Hogyan lehet leszokni a rossz szokásaimról?

Figyelt kérdés
Már a családomat is nagyon idegesítem és nekem is rossz, de nem bírok leszokni róluk!Mit csináljak?Segítség!!!!!!!!

#leszokás #rossz #fontos #szokásaimról
2012. jún. 19. 09:36
 1/6 Antimod ***** válasza:
Milyen szokásokról van szó?
2012. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2012. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát szóval volt egyik nyáron egy rossz élményem valahol,és mostanában mindig arra gondolok, hogy :"nem,ez többé nem fog megtörténni".Egy ideje már mindig ezt mondogatom magamban,és néha annyira lefoglal,hogy meg sem hallom,ha valaki beszél hozzám.Ők meg hülyének néznek.De attól félek,hogy ha nem mondogatom folyton ezt magamban, akkor megint megtörténik.Hiába próbálom abbahagyni vagy mással lefoglalni magamat, nem megy.Kérlek segítsetek rajtam!!Mit csináljak?Lehet, hogy ez már elmebaj?!
2012. jún. 21. 09:33
 4/6 anonim válasza:
Akkor nem csak te vagy így :S Nekem is van egy nagyon nagyon rossz szokásom ami már agyamra megy és egyszerűen nem tudom leküzdeni..
2012. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
esetleg ha elmondaná valaki hogy milyen szokásrol beszélünk talán segíteni is tudnánk..!
2012. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bajer ***** válasza:
Kezdj el piálni. Akkor nem beszélsz magadban mert nem tudsz beszélni sem. Ehhez legalább 5 feles pálesz kell.
2016. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!