Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nagyon introvertált, ha...

Egy nagyon introvertált, ha sokáig nem lehet egyedül, állandóan vannak körülötte, milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Én azért szeretek egyedül lenni, mert legalább senki nem okoskodik, meg az én farkammal veri a csalánt. Feltöltődhetek, szellemileg felfrissülhetek, ilyenkor vagyok nyugalomban.

Ha sokáig nem lehetek egyedül, teljesen elveszítem kontrollt és bepánikolok.



2019. jan. 17. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha muszaj tarsasagban lennie ö lesz az aki elvonul egy darokba es azt sem tudja miröl van szo. Erre ha piszkaljak is tele lesz negativ energiaval, de ha nem, akkor is mivel kenyszernek éli meg.
2019. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Manapsag mindenki introvertalt meg extrovertalt. Ilyen okosak lettek az emberek, hogy ilysn szavakat hasznaljanak?? Eleg divat lett ezeket hasznalni. 1 elkezdi, utanna neg a tobbi es mar be is iktatta. Micsoda okossagok kerem szepen.
2019. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezek gyüjtöszavak. Ezert alkalmazzàk.

A jelenteseiket nezd meg, marmint azt hogx mit takarnak. Senki nem fogja egy egesz szövegnyi magyarazattal körbeirni irni mikor egy szoval is megadhato.

2019. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én részben ezért buktam ki egyetemről, Mert nem bírtam elviselni a kollégiumban, hogy heti 4 nap mind a 24 órájában emberek között vagyok folyamatosan.
2019. nov. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En 6 honapig dolgoztam egy kis szallodaban, ahol szobat is adtak ingyen, viszont meg kellett osztani egy masik lannyal.

Es amikor szabadnapom volt, mivel ott laktam, sose voltam egyedul. 6Honap utan mar total idegbaj voltam. A vendegek mindig megtalaltak kb hetente ebresztettek hajnalban stb Csak hogy vegre elmenekuljek, kivettem az elso kis lakast amit tudtam, es nagyon rafaragtam, mert a szomszedok egyszeruen borzalmasak voltak. 1 honap utan menekultem onnet.


Mivel ekkor meg mindig nem pihentem ki azt a 6 honapot, munkat se nagyon talaltam, mert csak az jart a fejemben, hogy egyedul akarok lenni.

Szoval szeptember 1-en hagytam ott a szallodat, es kb mostanra kezdek idegileg rendbe jonni. Es meg mindig utalom a zsufolt helyeket, ahol sok ember van.

2019. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem ott kezdődik a gond, hogy introvertált az ember, hanem ott amit te magad is megírtál...

Olyan emberekkel kell körbe venni magad, akik nem iritálnak.


Anno szelektàltam karrier előtt, mert nagyon lehúzott a sok negatív ember, az otobák s a teljesen más mentalitásúak.


A családon és egyéb társaságokon belül rendesen szelektáltam.

Kimondtam minden lepattintott személy felé az okokat.


Hatalmas felszabadulás lett az eredménye.


Nem zavar, ha nem vagyok egyedül, mivel olyan ember/ek van/nak mellettem, aki/k nem zavarnak s imádom őket.


Pedig a legintrovertáltabb kategoriába tartozó személyiség vagyok.


(Szem.típ.: INTP-T)


Szelektálj!

2019. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!