Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te introvertált vagy?

Te introvertált vagy?

Figyelt kérdés

Miből gondolod ezt?

Kort én nemet is írjatok:)

köszi


2018. dec. 18. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Az.
2018. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Mint szanvinikus-kolerikusnak (azért melankolikus is van bennem), nem kéne annak lennem, de sok dologban ellentmondásos vagyok. Régen azt gondoltam, hogy extrovertált vagyok, introvertált élettel. Most már nem tudom, de nem is érdekel.


42/N, bár ez mindegy, főleg, hogy nem is válaszoltam "normálisan".

2018. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

A rövid válaszaimból.

43/F

2018. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Eleve a baráti körömben tudok extrovertált lenni, viszont egy teljesen idegen társaságban(volt már ilyen) nem nagyon tudok megszólalni. Valahogy nincs még meg nálam a bizalom, hogy megnyilvánuljak egy idegen felé. 23/F
2018. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak tartanak. Szeretek alkotni,de csak a fióknak írok és saját szórakoztatásra zenélek. 19/F
2018. dec. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miből ?

Lássuk csak.


-Legszívesebben elvonulnál a világtól valami kolostorba a hegyek között – de azért az okostelefonodtól és a mobilinternetedtől ott sem válnál meg. Pipa


-Merthogy az email, az internet és a közösségi média a legjobb barátod – ahol kedved szerint pöröghetsz bármilyen időpontban és álnév alatt. Pipa


-A szörnyű stresszérzés, amikor csöng a telefonod, de ebben a pillanatban nem vagy felkészülve arra, hogy kommunikálj valakivel. Pipa


-Egyre kevesebben hívnak meg a saját bulijaikra, mert te úgyis mindig lemondod őket. Pipa


-Előre begyakorlod a beszélgetéseket az emberekkel, akikkel valami dolgod van. Sőt, több az teszt-párbeszéd, mint az igazi. Pipa


-Az ideális hétvége: amit egyedül tölthetsz és senkihez sem kell alkalmazkodnod. Pipa


- Képtelen vagy tolerálni, ha váratlanul megszólítanak munka közben. Az is előfordult már, hogy ilyenkor irracionális dühvel reagáltál. Később persze bocsánatot kértél: „épp nagyon benne voltam valamiben.” Pipa


- Általában eszedbe se jut segítséget kérni. Pipa


Sőt leginkább én húzogatok ki embereket a szarból. Mer a Google-t az emberek 90% nem is ismeri.


-Nem akarsz egyedül lenni, csak azt szeretnéd, hogy hagyjanak békén. Szemlátomást senki sem érti a különbséget a kettő között. Pipa


-Rendszeresen úgy néznek rád, mintha kattant, depressziós vagy szociális fóbiás lennél, függetlenül attól, hogy valóban az vagy-e vagy nem. Pipa


-Feltölt ha egyedül lehetek. Pipa


-Jó megfigyelő pipa.



30 F

2018. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Rengetegen gondolnak annak, valamint nagyon nehezen nyílok meg mások előtt. Legalábbis mindenkinél van egy pont, aminél feloldódik egy közegben. Nálam ez a pont nem igazán ott van, ahol másoknál. Ha úgy érzem, akkor egyáltalán nem tudok megnyílni mások előtt, bármennyire is szeretnék.

20/F

2018. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nincs senkim és semmim. Főleg nem egy nekem való lány és nem is lesz. és meg mert végezni akarok magammal :)

17f

2018. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen.

A #7-es tökéletesen összefoglalta.

16/f

2018. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!